صادقی: بازی فردای ما و نفت مسجدسلیمان برنده دارد، قربانی خواست بماند و ما هم استقبال کردیم

به گزارش کد الکترونیک، سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت که تیمش در ملاقات فردا مقابل نفت مسجدسلیمان با شناخت کافی از حریف به میدان می رود و به نتیجه تساوی بسنده نخواهد کرد.

صادقی: بازی فردای ما و نفت مسجدسلیمان برنده دارد، قربانی خواست بماند و ما هم استقبال کردیم

به گزارش کد الکترونیک، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: می دانیم فردا چه نوع بازی پیش رو داریم. شناخت خیلی خوبی نسبت به حریف داریم. به نظرم با توجه به اینکه تغییر سرمربی دادند ولی با همان سیستم کار می نمایند. می دانیم بازی خیلی مهمی داریم و نتیجه بازی فردا خیلی می تواند به ما برای پیشرفت در جدول یاری کند.

وی اضافه کرد: اولین هدف ما این است که کیفیت فنی مان را حفظ کنیم و بعد نتیجه لازم را به دست بیاوریم. مسجدسلیمان تیمی است که فضاها را می بندد، سخت می دود و این کار را برای هر تیمی سخت می نماید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا توضیح داد: ما در فرصتی که داشتیم، تمرین کردیم و انگیزه لازم را در تیمم می بینم که نتیجه لازم را به دست بیاوریم. امیدوارم خدا هم یاری کند و به نتیجه دلخواه برسیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی کد الکترونیک بخوانید. (کلیک کنید)

صادقی در خصوص مشکل گلزنی تیمش شرح داد: اگر بازی هفته گذشته مقابل پرسپولیس را نگاه کنید، به جز اینکه در لحظاتی از بازی مالکیت داشتیم، موقعیت های خوبی هم به دست آوردیم. در این زمینه در حال کار کردن هستیم. بیشتر بچه های خط حمله ما جوان هستند و احتیاج به زمان داریم و در حال کار هستیم تا از موقعیت هایی که به دست می آوریم، استفاده کنیم. مهم این است مقابل تیمی که چهار سال قهرمان شده و تیم بسیار خوبی است، فوتبال باکیفیتی ارائه کردیم. سعی کردیم تمرینات گلزنی انجام دهیم و مطمئناً به زودی این مشکل را هم حل خواهیم کرد. اگر یکی دو تا توپ مان تبدیل به گل گردد، در آینده شرایط مان بهتر می گردد و می توانیم این ضعف را هم رفع کنیم.

وی در خصوص بحث جدایی پیروز قربانی از سایپا و حضورش در تیم استقلال که در نهایت منتفی شد، اعلام کرد: مدیریت باشگاه استقلال این درخواست را از باشگاه ما داشت. مدیرعامل ما هم این را در اختیار من قرار داد. من هم با توجه به اینکه قربانی چندین سال در استقلال بازی نموده است و احساس کردم دوست دارد به این تیم برود، دوست نداشتم این فرصت را از او بگیرم و این رضایت را هم اظهار داشتم. باشگاه ما هم به استقلال اظهار داشت اگر قربانی تمایل داشته باشد ما مانعی نداریم. در هر صورت پیروز قربانی بعد از چند ساعتی که فکر و مشورت کرد، تصمیم گرفت در باشگاه خودمان کارش را ادامه دهد، ما هم استقبال کردیم. کلیات کار این بود و این عین صداقت بود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص جابجایی تیمش نیز اعلام کرد: ما چند بازیکن مدنظر داشتیم و مذاکراتی هم انجام دادیم. دو بازیکن از جمع ما جدا شدند و یک بازیکن نیز جذب کردیم. سعی می کنیم دو سه بازیکن دیگر را هم که شرایط اقتصادی شان به ما بخورد، نهایی کنیم. اگر هم گزینه ای نهایی گردد آن را اعلام می کنیم. کاملاً با مدیریت هماهنگ هستیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی کد الکترونیک بخوانید. (کلیک کنید)

دو تیم سایپا و نفت مسجدسلیمان تعداد مساوی های زیادی در لیگ دارند. فکر می کنید بازی فردای شما نیز مساوی گردد؟، صادقی در واکنش به طرح این پرسش گفت: به نظرم بازی فردا برنده دارد و امیدوارم برنده ما باشیم. برای ما سه امتیاز این بازی خیلی مهم است. نفت مسجدسلیمان هم تیم خیلی خوبی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1671

به "صادقی: بازی فردای ما و نفت مسجدسلیمان برنده دارد، قربانی خواست بماند و ما هم استقبال کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: بازی فردای ما و نفت مسجدسلیمان برنده دارد، قربانی خواست بماند و ما هم استقبال کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید