شهر پویا و فعال با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه ساخته می شود

به گزارش کد الکترونیک، شهردار کاشان گفت:خبرنگارانی که خبرها را به صورت واقعی منتشر می کنند، روح امید و حقیقت را در جامعه زنده نگه می دارند.

شهر پویا و فعال با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه ساخته می شود

حسن بخشنده امنیه، امروزدر آیین تجلیل از کد الکترونیک که با حضور جمعی از مدیران شهری در خانه تاریخی آل یاسین برگزار گشت، گفت: کد الکترونیک، از دامنه عافیت طلبی عبور کرده و در جستجوی فتح قله های روشنگری هستند و در این جهت از گردنه های سخت و مانع های سخت، نمی ترسند.

او افزود: مدیریت شهری کاشان بر خود می بالد که در راه خدمتگزاری صادقانه، از وجود کد الکترونیک متعهد و دلسوز بهره مند است و بر خود لازم می دانم که از تلاش های ارزنده اصحاب رسانه در انعکاس خدمات شهرداری و انتقال مطالبات و مسائل شهروندان تشکر کنم.

شهردار کاشان، شرح داد: حقیقتی است که کد الکترونیک در روشن کردن افکار عمومی نقش مؤثری دارند. کد الکترونیکی که خبر ها را به صورت واقعی منتشر می کنند، روح امید و حقیقت را در جامعه زنده نگه می دارند.

بخشنده امینه تأکید کرد: کد الکترونیک با وجود آنکه در حوزه های تخصصی فعالیت می کنند، اما هدف همه آن ها بیان حقیقت است و از طرف شهروندان، کاستی های جامعه را به گوش مسئولان می رسانند و مطالبه گری می کنند.

او گفت: مسئولان چنانچه مطالبات واقعی کد الکترونیک را شنیده و کاستی های جامعه را شناسایی و برطرف کنند، به طور حتم مقدار رضایت مندی شهروندان از نظام اسلامی افزایش پیدا می کند و مهم ترین رسالت کد الکترونیک، بیان مسائل و مسائل جامعه به طور دقیق به دور از سیاه نمایی و همراه با مطالبه گری است.

بخشنده امنیه تأکید کرد: شهر پویا و فعال، با حضور کد الکترونیک و اصحاب رسانه ساخته می شود. نقد سازنده و منصفانه، رساندن حرف مردم به مسئولان و برجسته کردن دغدغه شهروندان در رسانه ها مطرح می شود و شرط اصلی توسعه شهر، همدلی و هم زبانی مدیریت شهری، شهروندان و اصحاب رسانه است.

کد الکترونیک اصفهان اصفهان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مرداد 1401 بروزرسانی: 20 مرداد 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2262

به "شهر پویا و فعال با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه ساخته می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهر پویا و فعال با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه ساخته می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید