شبکه اجتماعی شاد افتتاح شد

به گزارش کد الکترونیک، با حضور وزیر آموزش وپرورش و در راستای فراهم آوردن محیطی امن در اینترنت بین معلمان و دانش آموزان شبکه اجتماعی دانش آموزان شاد افتتاح شد.

شبکه اجتماعی شاد افتتاح شد

به گزارش عصر امروز با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش شبکه اجتماعی دانش آموزان شاد افتتاح شد. در این آیین وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اهمیت نقش شبکه های اجتماعی در تعاملات جوامع انسانی گفت: این شبکه ها در میان دانش آموزان هم استفاده می گردد و کاربران دانش آموز زیادی دارد و در شرایطی که مدارس کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده است و اهمیت استمرار جریان یادگیری، ما باید از همه پتانسیل ها برای رسیدن به این هدف استفاده کنیم که یکی از این روش ها استفاده از شبکه اجتماعی شاد است.

پس از شیوع ویروس کرونا و بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، تعطیلی مدارس اعلام شد، با تأکید وزیر آموزش وپرورش مبنی بر تداوم جریان آموزش، زیرساختی در مرکز فناوری اطلاعات تحت عنوان شبکه اجتماعی شاد طراحی و تهیه شد تا فعالیت آموزشی دانش آموزان با راهنمایی معلمان ادامه پیدا کند.

لازم به ذکر است؛ شبکه اجتماعی شاد برای دسترسی دانش آموزان مبتنی بر محیطی امن فراهم شده است تا ارتباط بین معلم و دانش آموز را برقرار کند و معلم می تواند محتوای درسی را به وسیله این شبکه با دانش آموزان به اشتراک بگذارد و طرح سؤال و آزمون کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1010

به "شبکه اجتماعی شاد افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه اجتماعی شاد افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید