سرمایه گذاری 180 هزار میلیارد تومانی در حوزه گردشگری کشور

به گزارش کد الکترونیک، معاون رئیس جمهور از سرمایه گذاری 180 هزار میلیارد تومانی در حوزه گردشگری کشور اطلاع داد و گفت: این میزان سرمایه گذاری در قالب بیش از 2 هزار پروژه صورت گرفته است.

سرمایه گذاری 180 هزار میلیارد تومانی در حوزه گردشگری کشور

لذت بخشترین تجربه سفر را با دور زمین تجربه کنید.

مهر: علی اصغر مونسان در جریان سفر به شهرستان مرزی بندر آستارا در جمع کد الکترونیک با اشاره به سرمایه گذاری ویژه در حوزه گردشگری کشور، اظهار کرد: 180 هزار میلیارد تومان در قالب بیش از 2 هزار پروژه در حوزه گردشکری سرمایه گذاری شده و در حال انجام است.

وی اضافه کرد: این میزان سرمایه گذاری نوید بخش اتفاقات خوب در آینده و در این حوزه گردشگری کشور است.

مونسان با اشاره به روند افزایشی این پروژه ها، گفت: در سه ماه گذشته 800 موافقت اصولی صادر شده و این نشان از رونق سرمایه گذاری در بخش گردشگری دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه آمارها در امسال نشان دهنده رونق حوزه گردشگری، بیان نمود: در سال 96 چهار میلیون و 700 هزار گردشگر وارد کشور شد که این آمار در سال گذشته به 7 میلیون و 800 هزار نفر رسیده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ورود گردشگر به کشور هستیم.

وی با اشاره به حرکت مثبت و رو به جلوی گردشگری در کشور، گفت: علی رغم مسائل ایجاد شده به واسطه تحریم ها و تهدیدهای دشمن و کاهش پروازهای مستقیم و تاثیر این مسئله بر حوزه گردشگری، سرمایه گذاری در حوزه گردشگری کشور رشد مناسب ا نشان می دهد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 361

به "سرمایه گذاری 180 هزار میلیارد تومانی در حوزه گردشگری کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری 180 هزار میلیارد تومانی در حوزه گردشگری کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید