رستوران های اهواز؛ از رستوران گردان امپراطور تا کافه لئو

به گزارش کد الکترونیک، در این تعطیلات عید که شهرهای بسیاری میزبان مسافران نوروزی هستند اهواز نیز آغوش گرم و بهاری خود را به روی گردشگران بسیاری باز نموده است. این مقاله به شما یاری می نماید تا با رستوران های این شهر زیبا بیش تر آشنا شوید. با خبرنگاران همراه باشید.

رستوران های اهواز؛ از رستوران گردان امپراطور تا کافه لئو

اهواز دارای زیبایی ها و جاذبه های بسیار و مخصوص به خود است که هر گردشگری را بارها و بارها به سوی خود جذب می نماید. فهرست زیر به مسافران یاری می نماید تا برای پیدا کردن رستوران در اهواز مسئله ای نداشته باشند و به راحتی رستوران مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

رستوران گردان امپراطور

یکی از رستوران های خوب اهواز رستوران امپراطور است که در طبقه 8 ساختمان IT واقع شده است. منوی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی، خارجی، بین المللی، و دریایی است. فضای رستوران گرم و برخورد کارکنان مناسب است. از دیگر ویژگی های این رستوران چشم انداز ای زیبایی است که از شهر اهواز به دست می دهد. نگران پارک اتومبیل نیز نباشید زیرا می توانید از پارکینگ ساختمان بهره ببرید. به یاد داشته باشید که حق سرویس 10 درصد است.

ساعت کار: هر روز از ساعت 8 صبح تا 12 شب. ساعات کاری در روزهای تعطیل یا تعطیلی های رسمی ممکن است تغییر کند.

تلفن: 2005 444 061 - 2006 444 061

موقعیت رستوران امپراطور روی نقشه

بیش تر بخوانید:

رستوران کاکتوس سبز

از رستوران های خوب و شلوغ اهواز رستوران کاکتوس سبز است. منوی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی، سنتی، خارجی و دریایی است. کیفیت خوب غذاها مشتریان زیادی را به سوی خود جذب می نماید. از ویژگی های شاخص و خوب این رستوران نشستن در فضای باز است که می تواند لذت صرف غذا را چند برابر کند، البته اگر هوا مناسب باشد. از امکانات رستوران می توان به موراد زیر اشاره نمود: سرویس بهداشتی، سیستم تهویه هوا، جایگاه نوزاد، دسترسی به جایگاه چرخ دار، میز در فضای داخلی و خارجی، میز رسمی، اینترت بی سیم، بیرون بر، رزرو تلفنی. حق سرویس رستوران 10 درصد است.

ساعت کار: هر روز از ساعت 11:30 صبح تا 4 بعد ازظهر، و از 7 شب تا 1 بامداد.

تلفن: 88 33 333 061

موقعیت رستوران کاکتوس سبز روی نقشه

رستوران خیمه

اگر در پی رستورانی با فضای بسیار راحت و صمیمی می شد حتما سری به رستوران خیمه بزنید. فضای دلپذیر، برخورد گرم کارکنان، موسیقی زنده، و غذاهای خوشمزه از ویژگی هایی است که توجه بسیاری را به خود جلب می نماید.

ساعت کار: هر روز از ساعت 11 صبح تا 11 شب. ساعت کاری ممکن است در روزهای تعطیل تغییر کند.

تلفن: 718 62 333 061

موقعیت رستوران خیمه روی نقشه

بیش تر بخوانید:

کافه رستوران زهره

کافه رستوران زهره دو طبقه مخصوص میهمانی های ویژه، خانواده ها، جلسات رسمی و میهمانی های کوچک است. طبقه دوم سالن سر باز رستوران را تشکیل می دهد. منوی رستوران شامل انواع نوشیدنی های گرم و سرد، کیک، سالاد، صبحانه ، انواع کباب، خوراک و فست فود است. از جمله امکانات رستوران اینترنت بی سیم و رزرو تلفنی است.

ساعت کار: هر روز از 7 صبح تا 1 بامداد.

تلفن: 905 92 344 061

موقعیت رستوران زهره روی نقشه

بیش تر بخوانید:

رستوران باغ فیروزه

رستوران باغ فیروزه مخصوص انواع میهمانی های ویژه، خانوادگی و دونفره است. منوی این رستوران شامل انواع کباب، دیزی، نوشیدنی و پیش غذا است. بعلاوه حق سرویس رستوران نیز 10 درصد است.

ساعت کار: هر روز از 11:30 صبح تا 4 بعداز ظهر، و از 7 عصر تا 12 شب.

تلفن: 790 83 333 061

موقعیت رستوران باغ فیروزه روی نقشه

بیش تر بخوانید:

رستوران و فست فود رادین

رستوران و فست فود رادین یکی از رستوران های پر رفت و آمد و پرانرژی اهواز است. منوی رستوران شامل انواع فست فود، غذاهای ایرانی، فرنگی و کباب است که مشتریان بسیاری دارند. پیشنهادات ویژه شامل ست ویژه رادین، پیتزا ویژه رادین، کباب مخصوص شاندیز، مرغ اسپایسی، و رادین برگر هستند.

امکانات: اینترنت بی سیم، پیک رایگان در محدوده، رزرو تلفنی.

ساعت کار: هر روز از 10 صبح تا 12 شب. این ساعت در روزهای تعطیل متغیر است.

تلفن: 284 57 337- 283 57 337

موقعیت رستوران رادین روی نقشه

خانه کباب مهمان

از دیگر رستوران های خوب اهواز رستوران مهمان است که انواع کباب ها، غذاهای دریایی، استیک، و نوشیدنی های سرد و گرم پیش غذاهای خوشمزه را سرو می نماید. حق سرویس رستوران مهمان 10 درصد است.

امکانات: پیک رایگان در محل، رزرو تلفنی

ساعت کار: هر روز از 11:30 صبح تا 3:30 بعدازظهر، و از 7 شب تا 1 بامداد.

تلفن: 882 52 344

موقعیت خانه کباب مهمان روی نقشه

کافه رستوران گاراژ

فضای رستوران گاراژ دلنشین و مناسب برای میهمانی های ویژه یا کوچک است. منوی کافه شامل صبحانه، انواع نوشیدنی های سرد و گرم، و فست فود است. این کافه حق سرویس ندارد. از امکانات این مکان رزرو تلفنی است که فقط در روزهای شنبه تا سه شنبه فعال است.

ساعت کار: هر روز از 8:3 صبح تا 12 شب.

تلفن: 538 19 339

موقعیت کافه گاراژ روی نقشه

رستوران سنتی خان دایی

رستوران سنتی خان دایی دارای فضایی دلنشین و غذاهایی خوشمزه است. منوی رستوران شامل غذاهای ایرانی از جمله کباب ها، دیزی و خورش ها بوده و پیشنهاد ویژه رستوران کوبیده مخصوص خان دایی، دیزی مخصوص، و جوجه حلزونی است.

امکانات: اینترنت بی سیم، رزرو تلفنی.

تلفن: 169 54 344

آدرس: زیتون کارمندی، خیابان فاضل.

رستوران خرم

رستوران سنتی خرم عرضه نماینده انواع کباب ها بوده که کوبیده آن پیشنهاد ویژه رستوران به مشتریان است. این مکان برای قرارهای محبت آمیز بسیار مالی است البته به خاطر داشته باشید که رستوران محدودیت زمانی دارد و بیش از 1 ساعت نمی توانید بنشینید.

ساعت کار: هر روز از 9 صبح تا 10:30 شب

تلفن: 575 50 92 0916

موقعیت رستوران خرم روی نقشه

سفره خانه سنتی آب و آتش

این رستوران نسبتا کوچک، برای مهمانی های ویژه، خانوادگی یا مهمانی های کوچک مناسب است. منوی رستوران آب و آتش شامل غذاهای ایرانی است که همراه با موسیقی زنده و فضایی دلنشین و سنتی تجربه به یاد ماندنی را برای مشتریان به وجود می آورد. فقط به خاطر داشته باشید که نشستن در رستوران محدودیت زمانی دارد و برای ماندن بیش از 1 ساعت باید از قبل هماهنگ کنید.

ساعت کار: هر روز از ساعت 12 ظهر تا 3:30 بعدازظهر، و از 8 شب تا 12:30 شب.

امکانات: اینترنت بی سیم. رزرو تلفنی ندارد.

تلفن: 134 33 344

موقعیت سفره خانه آب و آتش روی نقشه

کافه رستوران لئو

کافه رستوران لئو مکان دنجی برای میهمانی های کوچک و دو نفره مناسب است. منوی رستوران شامل صبحانه، انواع مرغ، ماهی، استیک، اسپاگتی و فست فود است که پیشنهاد ویژه رستوران به مشتریان پنه آلفردو، برگر استیک، مرغ گریل، ماهی جنوب، خوراک میگو، میش ماهی، و پیتزا سیر و استیک است.

امکانات: اینترنت بی سیم، رزرو تلفنی

ساعت کار: از 8 صبح تا 12 شب

تلفن: 33330707

موقعیت کافه لئو روی نقشه
منبع: کجارو / packfood.ir / ghazashop.com
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2091

به "رستوران های اهواز؛ از رستوران گردان امپراطور تا کافه لئو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران های اهواز؛ از رستوران گردان امپراطور تا کافه لئو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید