دلیل افزایش سگ های ولگرد در شهرک محلاتی

به گزارش کد الکترونیک، حریم شهرک شهید محلاتی به کوهپایه شمال شرقی تهران منتهی می گردد به همین دلیل سگ های بدون صاحب به راحتی داخل شهرک می آیند. در فصل سرما تعداد این سگ ها افزایش پیدا می نماید. پارس سگ های بدون صاحب و افزایش تعداد آنها هم باعث وحشت ساکنان شده و هم سلب آسایش آنها.

دلیل افزایش سگ های ولگرد در شهرک محلاتی

به اعتقاد ساکنان این شهرک، روند زنده گیری سگ های بدون صاحب متوقف شده است اما مجید صالحی فیروزآبادی مدیر روابط شهرداری منطقه یک به کد الکترونیک می گوید زنده گیری و عقیم کردن سگ های بدون صاحب یک رویه مستمر در شهرداری است و هیچ گاه متوقف نشده است اما دلیل اینکه ساکنان این شهرک بیش از گذشته حضور سگ های بی صاحب را احساس می نمایند، فصل سرماست. این سگ ها برای به دست آوردن غذا به سمت محله های کوهپایه ای می آیند و شهرک محلاتی نیز چون در کوهپایه قراردارد، شاهد حضور سگ و حیوانات در این محله هستیم، زیرا این حیوانات می توانند غذا و محیط گرم مناسب تری را پیدا نمایند. مردم نیز خود با غذا دادن به این حیوانات گرسنه به افزایش حضور آنها یاری می نمایند.

وی تأکید کرد: گشت های جمع آوری حیوانات بی صاحب در محله افزایش پیدا می نماید تا بتوانیم به خوبی آنها را کنترل کنیم.

وی توضیح داد: گشت های جمع آوری حیوانات بدون صاحب در این محله متوقف نشده اما از پیمانکار می خواهیم این گشت ها را افزایش دهد و این اتفاق حاصل سرمای هواست که حیوانات از بالادست به پایین دست می آیند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 167

به "دلیل افزایش سگ های ولگرد در شهرک محلاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل افزایش سگ های ولگرد در شهرک محلاتی"

1 دیدگاه

21 خرداد 1399

گزارشات زیادی از حمله سگهای ولگرد به مردم ، به شهرداری و یگان حفاظت شهرک محلاتی گزارش شده اما بیشتر از یکسال است که این مشکل حل نشده و هیچ توجه و رسیدگی به این موضوع نشده است.

پاسخ به علیرضا
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید