دستور رئیسی درباره گران فروشی و کم فروشی در نوروز ، قانون رتبه بندی، با دقت و در نظر گرفتن حقوق معلمان اجرا گردد

به گزارش کد الکترونیک، رئیس جمهور با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون رتبه بندی معلمان بر ضرورت اجرای کامل این قانون تاکید نمود.

دستور رئیسی درباره گران فروشی و کم فروشی در نوروز ، قانون رتبه بندی، با دقت و در نظر گرفتن حقوق معلمان اجرا گردد

به گزارش کد الکترونیک، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز یکشنبه در آخرین جلسه هیئت دولت در سال 1401 با تأکید بر کوشش مضاعف مسئولان مربوط در مقابله با اجحاف، کم فروشی و گران فروشی به ویژه در ایام تعطیلات نوروز، دستگاه ها و ادارات دولتی را موظف کرد در ایام تعطیلات با نظارت و کوشش بیشتر در حوزه های مختلف، تمهیدات و پیش بینی های لازم را برای خدمت رسانی بهتر به ملت بزرگ ایران در نظر بگیرند.

رئیس جمهور بعلاوه با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون رتبه بندی معلمان بر ضرورت اجرای کامل این قانون تاکید و وزارت آموزش و پرورش را مکلف کرد، قانون رتبه بندی معلمان را با دقت تمام و در نظر گرفتن حقوق معلمان، اجرا کند.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم رعایت عدالت در توزیع امکانات و خدمات در سراسر کشور، توجه به همه منطقه ها کشور حتی دورترین روستاها را در برنامه ریزی و توزیع امکانات به مسئولان و برنامه ریزان یادآور شد و گفت: انتظار مردم از دولت سیزدهم این است که عدالت محور و ملاک عمل در تصمیم گیری ها، اجرای سیاست ها و برنامه ها باشد.

رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آنالیز و تدوین برنامه هفتم توسعه کشور در جلسات فوق العاده و سه شیفته دولت، بر تسریع در آماده سازی برنامه هفتم و تقدیم آن به مجلس شورای اسلامی تأکید کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2367

به "دستور رئیسی درباره گران فروشی و کم فروشی در نوروز ، قانون رتبه بندی، با دقت و در نظر گرفتن حقوق معلمان اجرا گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور رئیسی درباره گران فروشی و کم فروشی در نوروز ، قانون رتبه بندی، با دقت و در نظر گرفتن حقوق معلمان اجرا گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید