خودرو پرنده آسکا تا سال 2025 در آسمان ویراژ می دهد، دور زدن ترافیک دیگر رویا نخواهد بود

به گزارش کد الکترونیک، شرکت خصوصی NTF اعلام نموده که به زودی خودرو پرنده آسکا را روانه آسمان خواهد نمود. این شرکت از مدت ها پیش روی طرح خودرو پرنده نو خود کار می نماید.

خودرو پرنده آسکا تا سال 2025 در آسمان ویراژ می دهد، دور زدن ترافیک دیگر رویا نخواهد بود

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، در شرایطی که طرح خودروهای پرنده از سال ها پیش مورد توجه بسیاری زا شرکت های خودروسازی برتر دنیا قرار گرفته است، اکنون یک شرکت خصوصی نیز برای طراحی خودروهای پرنده کار می نماید. بر اساس اطلاعات این شرکت خودرو مذکور تا سال 2025 آماده پرواز است.

رییس اجرایی این شرکت مکی کاپلینسکی در این خصوص می گوید که این خودرو پرنده همزمان می تواند مسافران را روی زمین یا آسمان پرواز کند و برای سفر سه نفر مناسب است. این خودرو می تواند به شکل عمودی از زمین بلند گردد و قابلیت پرواز اتوماتیک را نیز دارد و در حالت معمولی این خودرو تا مسافت 150 مایل را نیز می تواند بدون خلیان پرواز کند. -

جالب است بدانید ایده ماشین های پروازی چندان نو نیست و هنری فورد، هشتاد سال پیش یعنی در سال 1940 به این ایده فکر می کرد و در خاطراتش به ایده ترکیب هواپیما و خودرو اشاره نموده بود. طرح های هیبریدی مانند NFT در تلاشند دو دنیای متفاوت را به یکدیگر مرتبط نمایند. درواقع این درست همان ایده ای است که شرکت هایی مثل اوبر در تلاشند به دست آورند. یعنی ایده در ترافیک نماندن و دور زدن همه مسائل.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 دی 1401 بروزرسانی: 2 دی 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2324

به "خودرو پرنده آسکا تا سال 2025 در آسمان ویراژ می دهد، دور زدن ترافیک دیگر رویا نخواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودرو پرنده آسکا تا سال 2025 در آسمان ویراژ می دهد، دور زدن ترافیک دیگر رویا نخواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید