جادوگر فوتبال ایران یک زن است ! ، خانم ژ کیست ؟

به گزارش کد الکترونیک، خبرنگاران: داستان های خوبان عالم هر روز عجیب تر از قبل می گردد.

جادوگر فوتبال ایران یک زن است ! ، خانم ژ کیست ؟

داستان یا قصّه به نثری گفته می گردد که روایتی تخیّلی در آن نقل می گرددداستان شامل انواع رمان، داستان کوتاه و داستانک می گرددداستان از ابر متن ها هم در داستان های امروزی استفاده می گردد داستان یکی از انواع ادبی است؛شامل آثاری که از تخیّل نویسنده خلق می شوند و حوادث و شخصیت های آن می توانند واقعی نباشند داستان کوتاه گونه ای از ادبیات داستانی است که نسبت به رمان یا داستان بلند حجم کم تری دارد .

درست در همان روزهایی که یکی از مریدان خوبان عالم در فدراسیون فوتبال در دفاع از امیر اسکندری ادعا می کرد او جادوگر نیست و فقط کسی است که قدرت ماورایی دارد و حسابی کار خیر انجام می دهد، از یک منبع مطلع خبر رسید الف الف سال ها پیش شخصی به نام پدرام خ که از خویشاوندانش است را از کشور فراری داده تا ناباورانه از خودمان بپرسیم آیا فراری دادن یک کلاهبردار که پول مردم را خورده و انتقال او به آلمان هم کار نیکو محسوب می گردد؟

داستان الف الف که بهتر است عین الف نامیده گردد، هر روز مجذوب نماینده تر می گردد. این مرد مرموز ساکن کلاک کرج که اواخر دهه 70 وارد ورزش شد و اوایل دهه 80 پا به فوتبال باشگاهی گذاشت حالا با قدرت گرفتن مریدانش (که اتفاقا شرکای تجاری او هم هستند) در فدراسیون فوتبال وارد عرصه فوتبال ملی شده تا به گفته خودش ثابت کند کت تن چه کسی است!

خانم ژ پشت پرده

رییس فدراسیون فوتبال و نایب رییس اول فدراسیون به علاوه همکارانی چون محمود عبایی، جمالی، سراج، رضایی، خورشیدی و ... که با عزیزی خادم و مهرعلی قدم به فدراسیون فوتبال گذاشتند، از مریدان امیر اسکندری محسوب می شوند و غیر از محمودرضا رضایی و مجتبی خورشیدی، بقیه این افراد با علی اسکندری که همان امیر اسکندری است، شراکت تجاری هم دارند اما آنچه معلوم نیست آنها می دانند یا نه، این است که مراد آنها پشت پرده به زنی به نام ژ.ن وصل است.

خانم ژ.ن که در دهه 60 با الف الف آشنا شده، آن موقع عضو کادر درمان بوده اما در دعانویسی، باز کردن سرکتاب، رمالی و کف بینی هم ادعا داشته و بعد از وصلت با امیر اسکندری، کارش توسعه پیدا می نماید. خانم ژ در طلسم کردن افراد و زبان بند و کارهای اینچنینی که خرافاتی ها به آن علاقه مند هستند، برای خود دکانی باز نموده است.

از ده حسن آباد تا عظیمیه کرج با رمالی

راست و دروغش گردن راوی که می گوید کار طلسم و جادو را ژ.ن انجام می دهد و الف الف در این زمینه ها حکم دستیار خانم ژ را دارد!

الف الف و خانم ژ سالها پیش شخصی به نام پدرام خ که کلاهبرداری نموده بود از ایران فراری دادند و در این مدت از ده حسن آباد کرج به عظیمیه کرج نقل مکان نموده اند اما خوبان عالم شهاب عزیزی خادم همچنان در همان باغ کلاک کرج پیروان و مریدان خود را می بیند!

ماجرایی که الف الف را محافظه کار کرد

سه سال قبل برای خانم ژ اتفاقی رخ می دهد که از آن به بعد الف الف و ژ.ن به شدت محتاط شده اند! بعد از آن ماجرا که برای ژ پیش آمده و در گزارشی جداگانه حتما به آن می پردازیم، رویه آنها اندکی تغییر نموده است. این زن، عده ای را با طلسم آب سرکیسه می نماید، گروهی را با طلسم خاک و باد و آتش سرکار می گذارد و از نامطلعی آدم ها پول در می آورد. به یک عده می گوید فلان ورد را به درخت ببندند، به یک عده می گوید بهمان اوراد را در زمین دفن نمایند، گروهی را با مایعات گول می زند و عده ای را با سوزاندن فلان اوراد در آتش! می گویند امیر اسکندری از این طلسم و جادوها سر در نمی آورد و کارش با رمل و اسطرلاب، اعداد و حروف ابجد و ... است.

گریه برای فوتبال

با این همه کم نیستند کسانی که می گویند الف الف تمام قدرت و نفوذش را از خانم ژ به دست می آورد و خودش باتوجه به ظاهر و باطنی که دارد، اصلا در حدی نیست که اینگونه بزرگ جلوه داده گردد و در واقع عروسک گردانی که او را می چرخاند و بزک می نماید و به عنوان نفس حق یا حرف هایی شبیه این به خورد مریدانش می دهد، خانم ژ است!

البته فوتبالی هایی که سراغ خوبان عالم می فرایند، این خانم را نمی بینند و با الف الف طرف می شوند اما پشت پرده همه کاره طلسم کردن ها و جادو و این داستان ها کسی نیست جز خانم ژ! برای فوتبالی که خانم ژ حریفان تیم ها را طلسم می نماید و بعضی مربیان را فریب می دهد تا با وردهای او و ترفندهای فوتی و خاکی و آبی و آتشی اش به مصاف حریفان بفرایند باید گریه کرد!

منبع: طرفداری

منبع: رکنا
انتشار: 27 فروردین 1401 بروزرسانی: 27 فروردین 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2158

به "جادوگر فوتبال ایران یک زن است ! ، خانم ژ کیست ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جادوگر فوتبال ایران یک زن است ! ، خانم ژ کیست ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید