تمهیدات اتوبوسرانی برای مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تهران تمهیدات اتوبوسرانی برای مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی را گفت.

تمهیدات اتوبوسرانی برای مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، پیمان سنندجی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تهران درباره تمهیدات اتوبوسرانی برای مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی، گفت: این تمهیدات برای 27 مهر روز جمعه در نظر گرفته شده و از 4 مبدأ انتقال زائران به صورت رایگان انجام می گیرد.

وی افزود: راستا اول حدفاصل میدان معلم تا سه راه ورامین است که به مقصد دولت آباد پایانه خاوران و میدان خراسان انجام می گیرد. مبدأ دوم نیز پارکینگ مقابل میدان فرمانداری شهرری در نظر گرفته شده که به مقصدهای 13 آبان، نازی آباد، راه آهن، صالح آباد، خانی آباد، یافت آباد، پایانه خاوران، میدان آزادی و پایانه شمشیری انجام می شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تهران ادامه داد: ضلع جنوبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و خیابان هلال احمر مبدأ سوم بوده که به مقاصد باقرشهر و کهریزک در نظر گرفته شده، مبدأ چهارم ایستگاه مترو شهرری به مقاصد تورقوزآباد، قمصر، باقرشهر، زمان آباد، مفتح، عباس آباد، جاده نظامی، خزانه، راه آهن، صفائیه، دولت آباد و میدان خراسان انجام می شود.

سنندجی گفت: با توجه به محدودیت های ترافیکی مکان دپوی اتوبوس ها به صورتی برنامه ریزی شده که با اعزام به موقع در این مراسم سرویس رسانی بدون وقفه انجام گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 7 آذر 1398 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 611

به "تمهیدات اتوبوسرانی برای مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات اتوبوسرانی برای مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید