تاج: سرمربی تیم ملی فیفا دی دوم انتخاب می شود

به گزارش کد الکترونیک، تاج با بیان اینکه توصیه ای برای تعجیل در انتخاب سرمربی تیم ملی به فدراسیون نشده است گفت: سرمربی تیم ملی در فیفا دی دوم انتخاب خواهد شد.

تاج: سرمربی تیم ملی فیفا دی دوم انتخاب می شود

به گزارش ایسنا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران صبح شنبه در حاشیه مجمع هیأت فوتبال استان خوزستان در جمع کد الکترونیک درباره انتخاب سرمربی تیم ملی اظهار کرد: ما در این چند روز خیلی درباره این موضوع حرف زدیم. هیچ کس برای انتخاب سرمربی تیم ملی به ما توصیه تعجیل نمی کند. ما فیفا دی اول را به باشگاه ها دادیم تا فشردگی لیگ را کم کنیم. برای فیفا دی دوم هم حتماً سرمربی را انتخاب می کنیم و هیچ مسئله ای در این زمینه وجود ندارد. ما حتی اگر الان سرمربی تیم ملی را انتخاب کرده بودیم باز هم فیفا دی اول را برای کم کردن فشردگی لیگ استفاده می کردیم.

او ادامه داد: من بر این باور هستم که باشگاه های ما به خاطر این که سه روز به سه روز بازی می کنند متضرر می شوند.

تاج درباره این که گفته می شود قرار است فینال جام حذفی در ورزشگاه فولاد برگزار شود هم بیان نمود: اگر بنا باشد مطابق برنامه باشد در خرمشهر برگزار می کنیم ولی اگر خرمشهر نباشد سازمان لیگ باید تصمیم بگیرد در کجا برگزار شود. خیلی تلاش کردیم که در سالروز آزادسازی خرمشهر بازی در آن جا برگزار شود. حالا این که زمینش آماده نیست و آماده نمی کنند و استفاده دیگری از زمین می کنند، مساله دیگری است. اگر بنا نباشد بازی در خرمشهر برگزار شود دیگر ضرورتی ندارد بازی را در آن موقع سال و در گرما و در خوزستان برگزار کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 تیر 1398 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 240

به "تاج: سرمربی تیم ملی فیفا دی دوم انتخاب می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: سرمربی تیم ملی فیفا دی دوم انتخاب می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید