انتقال بساط گستران تجریش به ضلع جنوب امامزاده صالح

به گزارش کد الکترونیک، بساط گستران خیابان شهرداری حد فاصل دو میدان قدس و تجریش با فضاسازی اجرا شده، به ضلع جنوبی آستان مقدس صالح ابن موسی الکاظم (ع) منتقل می شوند.

انتقال بساط گستران تجریش به ضلع جنوب امامزاده صالح

به گزارش کد الکترونیک، حمید رضا حاجوی شهردار منطقه یک در جریان بازدید از محل جانمایی و مراحل برپایی غرفه ها برای بساط گستران محور تجریش با بیان مطلب فوق گفت: با مطالعات شهری و بررسی های اجرا شده در خصوص ساماندهی بساط گستران محور تجریش - قدس و پیرو مطالبه شهروندان و کسبه از مدیریت شهری جهت برخورد با بزه و آسیب های اجتماعی و نابسامانی های ایجاد شده، مکانی در ضلع جنوب امامزاده صالح (ع) انتخاب و عملیات آماده سازی آن در حال انجام است.

وی گفت: در حال حاضر یک تفاهم نامه و لیستی از نیازمندان این محور با همکاری پلیس امنیت، شهرداری منطقه یک و تولیت آستان مقدس امامزاده صالح (ع) در حال تکمیل است تا انگیزه و نیاز افراد مستمند و نیازمندان واقعی شناسایی و کارت شناسایی برای آنها صادر شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، حاجوی شرح داد: فضای در نظر گرفته شده در ضلع جنوب آستان مطهر امامزاده صالح (ع) جنب پارکینگ همت قرار گرفته است و تا کنون 70 غرفه احداث و سعی شده بحث ایمنی، امنیت و بهداشت غرفه ها نیز در نظر گرفته شود تا نیازمندان بتوانند به زودی با توجه به فصل بارش ها، در این فضای مناسب و مسقف فعالیت کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2094

به "انتقال بساط گستران تجریش به ضلع جنوب امامزاده صالح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال بساط گستران تجریش به ضلع جنوب امامزاده صالح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید