اعلام نتایج داوری آثار رسیده به دوازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت

به گزارش کد الکترونیک، دوازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت با موضوع ظرفیت ها، چالش ها و تدابیر پیشرفت ایران در تاریخ پنج شنبه 22 آذرماه برگزار می گردد.

اعلام نتایج داوری آثار رسیده به دوازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت

به گزارش کد الکترونیک، این کنگره در محل دانشگاه الزهرا (سلام ا... علیها) واقع در تهران، خیابان ده ونک برگزار می گردد و در قالب آن صدها نفر از جوانان، دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه، اهل قلم و بیان، اهل ذوق و هنر، صاحب دیدگاه های راهبردی و دارای ایده های نو در بخش های کنگره و در قالب محورهای اعلام شده شرکت دارند.

طبق اعلام دبیرخانه کنگره، حدود 930 اثر کلی در بخش های مختلف به این دبیرخانه ارسال شده که آمار آثار رسیده و آثار پذیرفته شده به توضیح زیر است:

مقالات علمی: تعداد آثار رسیده، 645 مقاله؛ تعداد آثار پذیرفته شده، 415 مقاله (از این تعداد، 223 مقاله برای ارائه پوستری و 42 مقاله برای ارائه شفاهی برگزیده شده است).

فهرست مقالات پذیرفته شده جهت درج در لوح فشرده مجموعه آثار، فهرست مقالات پذیرفته شده جهت ارائه پوستری و فهرست مقالات پذیرفته شده جهت ارائه شفاهی بر روی سایت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به آدرس https://olgou.ir/index.php/fa/persiannews- در دسترس واقع شده است.

سایر مقالات لیست موجود در لوح فشرده که در بخش ارائه شفاهی و پوستری قرار ندارند صرفاً جهت انتشار در لوح فشرده پذیرفته شده اند.

آثار ادبی: در این بخش نیز تعداد آثار رسیده، 200 اثر؛ تعداد آثار پذیرفته شده، 24 اثر برای چاپ در مجموعه آثار کنگره (از این تعداد، 7 اثر برای ارائه شفاهی برگزیده شده است).

فهرست آثار ادبی پذیرفته شده جهت درج در لوح فشرده مجموعه آثار و فهرست آثار ادبی پذیرفته شده جهت ارائه شفاهی نیز بر روی این سایت قرار داده شده است.

فعالیت مستمر دانشجویی: در این بخش نیز تعداد آثار رسیده، 15 اثر؛ تعداد آثار برگزیده شده، 2 اثر است و فهرست فعالیت های مستمر دانشجویی پذیرفته شده در این کنگره نیز به وسیله سایت یاد شده در دسترس واقع شده است.

آثار تصویری، وب نویسی و شبکه های اجتماعی: تعداد آثار رسیده، 70 اثر؛ تعداد آثار برگزیده شده، 4 اثر

نتایج داوری آثار تصویری، وب نویسی و شبکه های اجتماعی در تاریخ 14 آذرماه به وسیله وبگاه کنگره (https://kpip.ir) اعلام خواهد شد.

طبق اعلام دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، همچنین حدود 1500 خاتمه نامه توسط کمیته علمی کنگره، برای هفتمین فراخوان انتخاب رساله ها و خاتمه نامه های برتر در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مورد آنالیز نهاده شد که در آخر، سه اثر جهت ارائه در دوازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت برگزیده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 166

به "اعلام نتایج داوری آثار رسیده به دوازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج داوری آثار رسیده به دوازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید