ابلاغ تصمیمات و سختگیری های جدید خوزستان در دو روز آینده

به گزارش کد الکترونیک، خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به اقدامات اجرا شده برای کنترل ویروس کرونا گفت: تصمیمات، فعالیت ها و سختگیری های جدید در دو روز آینده به همه دستگاه های خوزستان ابلاغ می شود.

ابلاغ تصمیمات و سختگیری های جدید خوزستان در دو روز آینده

غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از مرکز قرنطینه بیمارستان رازی اهواز که امروز (یکم فروردین ماه) انجام شد، اظهار کرد: خوشبختانه همکاران ما در بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز کار خود در بیمارستان رازی را به نحو احسن و مطلوب انجام می دهند. با وجود اینکه امروز روز اول عید است، این دوستان با خطرپذیری زحمات زیادی می کشند و مراقبت از بیماران را انجام می دهند.

به گزارش کد الکترونیک، وی افزود: در حال حاضر در مجموع 104 بیمار مشکوک یا مبتلا به کروناویروس در بیمارستان رازی اهواز بستری هستند که 52 بیمار از این تعداد به طور قطعی به کرونا مبتلا و 52 بیمار دیگر مشکوک به کروناویروس هستند که هنوز جواب آزمایش آنها آماده نشده است.

استاندار خوزستان گفت: تا به امروز 234 بیمار از بیش از 380 بیمار بستری شده در خوزستان ترخیص شده اند. همچنین 51 نفر جان باختند.

شریعتی بیان نمود: در مجموع حدود 103 بیمار مبتلا به کروناویروس در بیمارستان های خوزستان بستری هستند. همچنین تعدادی نمونه باید تکرار شوند که سعی می کنیم نهایت دقت، مراقبت و حساسیت را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تصمیمات، فعالیت ها و سختگیری های جدید در دو روز آینده به همه دستگاه های خوزستان ابلاغ می شود، شرح داد: احتمالا در یکی دو شب آینده، مجددا بر اساس آمار جدید با مردم صحبت خواهم کرد و تصمیمات جدید به ویژه تصمیمات سخت تری که باید گرفته شود را اتخاذ می کنم تا بیماری را بیشتر کنترل کنیم.

شریعتی گفت: در آمارها به ازای هر یک میلیون نفر، تعداد افراد آلوده اعلام می شود که خوزستان در این زمینه، جزو 15 استان نخست نبوده است اگر چه به رتبه 15 نزدیک شدیم اما با اقدامات انجام شده، مجددا رتبه ما تغییر کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1015

به "ابلاغ تصمیمات و سختگیری های جدید خوزستان در دو روز آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ تصمیمات و سختگیری های جدید خوزستان در دو روز آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید