پذیرش 900 دانشجوی جدید در دانشکده فنی و مهندسی مرند

به گزارش کد الکترونیک، رئیس دانشکده فنی و مهندسی مرند گفت: به مناسبت سال تحصیلی 1400-1399 در این دانشکده حدود 900 دانشجوی ورودی جدید جذب خواهد شد.

پذیرش 900 دانشجوی جدید در دانشکده فنی و مهندسی مرند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

ابوالفضل شهامت، رئیس دانشکده فنی و مهندسی مرند در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه کد الکترونیک به مناسبت شروع سال تحصیلی 1400-1399 گفت: این دانشکده سال جاری حدود 900 نفر ورودی جدید جذب خواهد نمود.

شهامت بیان نمود: در دانشکده فنی و مهندسی مرند سه رشته کارشناسی ریاضی، مهندسی عمران و مهندسی نقشه برداری داریم که در کل ایران رشته سراسری کارشناسی ناپیوسته مهندسی نقشه برداری در شهر مرند وجود دارد.

رئیس دانشکده فنی و مهندسی مرند در ادامه بیان نمود: دراین دانشکده یک سری آزمایشگاه وجود دارد که می توان گفت در شمال غرب کشور نمونه و بی نظیر هستند، ایستگاه دائمی gps درحال تاسیس است که160 میلیون تومان برای دستگاه های این ایستگاه هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه یک پهباد نقشه برداری هم خریداری شده است، اضافه نمود: دراین دانشکده برای نقشه برداری دستگاه های مولتی فرکانس وجود دارد که اکثرا در بیشتر مراکز آموزشی از دستگاه های تک فرکانسی استفاده می گردد؛ این دستگاه ها تمامی فرکانس هایی که در ماهواره ها وجود دارد دریافت می نمایند.

شهامت بیان نمود: این دانشکده همچنین آمادگی دارد که با تمامی ارگان ها هر نوع کمکی لازم باشد مخصوصا به جهاد کشاورزی، مسکن شهرسازی و موسسه زلزله ارائه دهد و اطلاعات در اختیار آن ها بگذارد و آموزش های لازم نیز داده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1385

به "پذیرش 900 دانشجوی جدید در دانشکده فنی و مهندسی مرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش 900 دانشجوی جدید در دانشکده فنی و مهندسی مرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید