انتها کِلش آف کِلنز در ایران

به گزارش کد الکترونیک، اما اکنون به نظر می رسد که مشکل نه از سمت داخل، بلکه از سمت کمپانی سوپرسل باشد. این شرکت در بیانیه ای تایید کرد که با اعمال سیستم های امنیتی تازه، جلوی ورود کاربرانی که ساکن منطقه ها تحریم شده باشند را می گیرد.

انتها کِلش آف کِلنز در ایران

کاربران ایرانی از امروز متوجه شده اند که دیگر امکان ورود به بازی موبایل Clash of Clans را ندارند، چرا که ظاهرا کمپانی سوپرسل ایران را تحریم کرده است.

به گزارش ویجیاتو، طبق گزارش بسیاری از مخاطبان ساکن ایران کلش آو کلنز، از امروز دیگر امکان دسترسی به این بازی وجود ندارد و به محض اقدام به ورود، با خطای ورود به سیستم: موقعیت مکانی فعلی شما ورود به سیستم را پشتیبانی نمی کند روبرو خواهید شد. این اتفاق در حالی افتاده است که در ماه های گذشته شاهد فیلتر شدن و سپس رفع فیلتر شدن این بازی در ایران بودیم.

اما اکنون به نظر می رسد که مشکل نه از سمت داخل، بلکه از سمت کمپانی سوپرسل باشد. این شرکت در بیانیه ای تایید کرد که با اعمال سیستم های امنیتی نو، جلوی ورود کاربرانی که ساکن منطقه ها تحریم شده باشند را می گیرد.

لازم به ذکر است که ایران تنها کشوری نیست که تحت تحریم کلش آو کلنز قرار گرفته است، چرا که کاربران منطقه های همچون روسیه و بلاروس نیز دیگر نمی توانند به این بازی دسترسی داشته باشند. با این اوصاف، از این به بعد برای بازی کردن این عنوان موبایلی به ابزار های رفع تحریم نیاز خواهید داشت. لازم به ذکر است که بازی کلش رویال همچنان با این مشکل روبرو نشده است و در حال حاضر بدون مشکل می توانید بازی را تجربه کنید.

منبع: فرادید
انتشار: 25 اسفند 1401 بروزرسانی: 25 اسفند 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2365

به "انتها کِلش آف کِلنز در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها کِلش آف کِلنز در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید