مأموران قلابی به بهانه بازداشت دزد فراری دست به سرقت زدند

به گزارش کد الکترونیک، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران از بازداشت سارقانی اطلاع داد که با معرفی خود به نام مأموران قلابی، مرتکب سرقت شده بودند.

مأموران قلابی به بهانه بازداشت دزد فراری دست به سرقت زدند

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی کد الکترونیک، هفدهم اسفند سال گذشته سرقت از بازار فرش فروش ها در بازار تهران به کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران اعلام شد.

سرایدار پاساژ که دست و پاهایش با طناب توسط سارقان بسته شده بود در تحقیقات به مأموران گفت: حدود ساعت سه بامداد زنگ پاساژ زده شد، یک نفر خود را پلیس معرفی کرد و دو نفری که همراه وی بودند، مدعی شدند سارقی به سمت پاساژ فرار نموده است.

شاکی ادامه داد: از آنجایی که یکی از این افراد لباس پلیس به تن داشت، تصور کردم واقعاً پلیس است و در را باز کردم، اما به محض باز شدن در، به سمتم حمله ور شدند و دست و پای مرا بستند و 18 تخته فرش و تابلو فرش را از داخل پاساژ سرقت کردند.

کارشناسان ارزش ریالی تخته فرش های مسروقه را 6 میلیارد ریال برآورد کردند و در آنالیز از جغرافیای محل سرقت، تعیین شد که متهمان پنج نفر هستند و دو همدست متهمان داخل خودروی پژو 405 نوک مدادی به انتظار سایر همدستانشان بوده اند.

با توجه به مخدوش بدون شماره پلاک خودرو، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران عظیم با انجام اقدامات پلیسی پیروز شدند شماره پلاک اصلی خودروی متهمان را به دست آوردند.

هویت مالک خودرو شناسایی و چهره وی با چهره سارقان تطبیق داده شد و با زیر نظر دریافت مالک خودرو، چهار همدست دیگر وی نیز شناسایی شده و در عملیاتی ویژه هر پنج متهم دستگیر شدند.

سرهنگ احمد نجفی؛ معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت: تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1821

به "مأموران قلابی به بهانه بازداشت دزد فراری دست به سرقت زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مأموران قلابی به بهانه بازداشت دزد فراری دست به سرقت زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید