شانس حضور در پارآسیایی جاکارتا برای 3 ورزشکار قمی

به گزارش کد الکترونیک، بازی های پارآسیایی جاکارتا 2018 به عنوان معتبرترین رقابت ورزشی قاره ای برای معلولان، سال آینده در جاکارتا پایتخت اندونزی برگزار می گردد و هیئت های استانی ورزش جانبازان و معلولان به دنبال حضور نمایندگان قم در ترکیب تیم های ملی هستند.

شانس حضور در پارآسیایی جاکارتا برای 3 ورزشکار قمی

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان قم نیز کوشش گسترده ای برای حضور نمایندگان قم در ترکیب تیم های ملی دارد و بر این اساس شانس حضور 3 ورزشکار از قم در این مسابقات وجود دارد و پیش بینی می گردد حداقل 2 سهمیه از این 3 نفر به طور قطعی محقق گردد.

این 3 ورزشکار در رشته های بسکتبال با ویلچر و والیبال نشسته فعالیت می نمایند به طوری که با توجه به فعالیت های گسترده باشگاه های ایثار قم و اتحاد قم در رشته بسکتبال با ویلچر در سطح کشور، شانس حضور 2 ورزشکار در این رقابت بزرگ آسیایی منطقی است.

با اعلام فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان برای شرکت در بازی های پارآسیایی جاکارتا از روز 18 آذرماه در تهران کلید خواهد خورد و اردو نشینان تا روز 26 آذرماه تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.

بر این اساس این مرحله از اردو با حضور 2 نماینده هیئت ورزش جانبازان و معلولین استان قم یعنی محمد محمدنژاد و علیرضا عیوضی به انجام خواهد رسید که محمد نژاد در بازی های پارالمپیک ریو نیز یکی از اعضای تیم ملی بود و عیوضی نیز در مسابقات جوانان دنیا در کانادا برای تیم ملی جوانان به میدان رفت.

در والیبال نشسته نیز، حسین گلستانی ورزشکار خوشنام استان قم که مدال طلای بازی های پارالمپیک ریو را در والیبال نشسته به دست آورد برای نخستین حضور در بازی های پارآسیایی آماده می گردد و می خواهد پس از کسب طلای آسیا و المپیک، طلای بازی های پارآسیایی را نیز به افتخارات خود اضافه کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 535

به "شانس حضور در پارآسیایی جاکارتا برای 3 ورزشکار قمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانس حضور در پارآسیایی جاکارتا برای 3 ورزشکار قمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید