رییس منچسترسیتی: به مسی پیشنهاد 3 برابر کردن دستمزدش را دادیم

به گزارش کد الکترونیک، به نظر می رسد که هیچ باشگاهی در جهان امکان خرید لیونل مسی را ندارد، چرا که حتی منچسترسیتی هم نتوانسته او را به خدمت بگیرد، در حالی که آنها پپ گواردیولا، مربی سابق مسی را در راس کار داشتند و طبق یک گزارش، حاضر بودند دستمزد او را سه برابر نمایند.

رییس منچسترسیتی: به مسی پیشنهاد 3 برابر کردن دستمزدش را دادیم

گزارش شده که خلدون المبارک، رییس باشگاه منچسترسیتی گفته که آنها در سال 2016 به دنبال جذب مسی بودند: از گواردیولا خواستیم که با او صحبت کند. به او پیشنهاد دستمزد سه برابر مبلغ دریافتی اش در بارسلونا را دادیم اما او هرگز پیشنهاد ما را نپذیرفت. البته باشگاه این حرف ها را تکذیب نموده است.

طبق گزارش ها، المبارک در یک نشست رسانه ای در امارات صحبت می کرد. از او سوال شد که کدام بازیکن بوده که باشگاهش خواسته بخرد اما نتوانسته. زمانی که او نام مسی را به زبان آورد، صدای خنده در میان حضار شنیده شد. البته باشگاه منچسترسیتی گفته این گزارش صحت ندارد، هرچند که آنها به خرید مسی علاقه داشته اند. در بیانیه ای که باشگاه سیتی منتشر نموده، آمده است صحبت هایی که به رییس باشگاه نسبت داده شده کاملا کذب هستند.

هرچند که در سال 2017 شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه مسی شاید قراردادش را با بارسا تمدید نکند، اما او در نهایت قرارداد جدیدش را امضا کرد. البته گزینه ترک بارسلونا در سال 2020 برای مسی وجود دارد، اگر سیتی در آن هنگام همچنان خواستار او باشد!

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 119

به "رییس منچسترسیتی: به مسی پیشنهاد 3 برابر کردن دستمزدش را دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس منچسترسیتی: به مسی پیشنهاد 3 برابر کردن دستمزدش را دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید