حمایت خاص باشگاه پورتو از مهدی طارمی با چاشنی کنایه

به گزارش کد الکترونیک، تیم فوتبال پورتو از ساعت 21:15 امروز چهارشنبه در ملاقات رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به مصاف لیون فرانسه می رود.

حمایت خاص باشگاه پورتو از مهدی طارمی با چاشنی کنایه

این ملاقات می تواند برای مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو ادامه فرایند موفقیت آمیزش در هفته های گذشته باشد که توجه تمام رسانه های پرتغالی را به خود جلب نموده است. همکاری و هماهنگی طارمی با دیگر بازیکنان پورتو به ویژه اوانیلسون برزیلی به یکی از سوژه های چند روز اخیر پرتغالی ها تبدیل شده است.

خبرنامه روزانه باشگاه پورتو هم در مطلب اخیر خود به تمجید از طارمی پرداخت و با ارائه آمار این بازیکن، از وی به عنوان یکی از مهاجمان نخبه دنیا یاد کرد.

طارمی در 6 ملاقات اخیر پورتو 4 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل داده است یعنی مشارکت مستقیم در 13 گل. در مطلب باشگاه پورتو آمده است: همانطور که اوانیلسون در مصاحبه با مجله دراگائو در ماه ژانویه گفت طارمی هرگز از گلزنی و دادن پاس گل خسته نمی گردد و حالا 6 مسابقه متوالی است که به شکل فوق العاده ای در خدمت همبازی هایش است.

در ادامه این گزارش آمده است: از زمان بازی با اسپورتینگ و با در نظر گرفتن استراحت طارمی در بازی رفت مقابل لاتزیو در لیگ اروپا، این بازیکن شماره 9 بین جناح چپ، بخش مرکزی و میانی و فوروارد در حال جابجایی و بازی بوده است. ماه مارس به تازگی شروع شده و طارمی تا به امروز در این فصل در 33 بازی 17 گل به ثمر رسانده و 16 پاس گل داده است. یادآوری می گردد که آخرین عملکرد طارمی (فصل گذشته) 23 گل و 18 پاس گل در 48 بازی بود؛ اعدادی که او را باوجود تنگ نظری ملی (احتمالا منظور داخل پرتغال است) او را در بین نخبگان دنیا قرار می دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1401 بروزرسانی: 2 تیر 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2218

به "حمایت خاص باشگاه پورتو از مهدی طارمی با چاشنی کنایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت خاص باشگاه پورتو از مهدی طارمی با چاشنی کنایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید