بهترین زمان سفر به تایلند

به گزارش کد الکترونیک، تایلند کشوری با آب و هوای گرمسیری است. بنابراین بهتر است قبل از همراهی با تور تایلند در مورد آب و هوای این کشور و فصول بارانی آن اطلاع کسب کنید و بهترین زمان سفر به تایلند را بدانید.

بهترین زمان سفر به تایلند

آب و هوای موسمی واقع در شمال شرقی، که از ماه نوامبر شروع و تا اواسط آپریل ادامه دارد هرچند، هوای شدیدا مرطوب در شمال کشور که شامل chaing mai که در شمال غرب می باشد ماه های زودتری این آب و هوا را تجربه میکنند. در این منطقه دما بین 13 تا 29 درجه سانتی گراد در نوسان است. به شما توصیه می‌کنیم قبل از همراهی با تور تایلند در مورد آب و هوای آن اطلاع کسب کنید.

بارش باران در ماههای سپتامبر و دسامبر تاثیر زیادی بر آب و هوای سواحل شرقی تایلند به ویژه بر جزایر سامویی و پنانگ در جنوب این کشور می گذارد.

یک خبر خوب برای کسانی که قصد سفر به سواحل جنوب را دارند این است که، آنها اگر میخواهند در طول سفر باران نداشته باشند باید به سواحل شرقی و غربی سفر کنند.

بانکوک دارای بیشترین تعداد توریست در مقایسه با شهرهای جهان است) بهترین مکان گردشگری تایلند در فصل سرما است که از اویل نوامبر تا فوریه می باشد بعد از هوای موسمی و قبل از هوای شروع هوای گرم که در شروع ماه مارچ است.

ماه های آوریل، می و ژوئن بدترین زمان سفر با تور تایلند هستند. اگر در این فصول سوار بر موتورسیکلت باشید مانند این است که سوار بر طوفان آتش هستید.

انتشار: 18 دی 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 9

به "بهترین زمان سفر به تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین زمان سفر به تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید