افشین قطبی: پرسپولیس اگر با دل شیر بجنگند، قهرمان آسیا می گردد

به گزارش کد الکترونیک، سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس در آسیا تیم ناشناخته ای نیست و حتی تیم های شرق آسیا، پرسپولیس را به خوبی می شناسند.

افشین قطبی: پرسپولیس اگر با دل شیر بجنگند، قهرمان آسیا می گردد

به گزارش ایسنا، افشین قطبی با بیان این که همه منتظر فینال لیگ قهرمانان هستیم، اضافه کرد: اطمینان دارم، بازیکنان پرسپولیس با دل شیری که دارند می توانند به شکلی در زمین بازی نمایند که تیم حریف برابر اراده آن ها زانو خواهد زد.

سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران گفت: مجموعه تیم فوتبال پرسپولیس، این راه سخت را با وجود تمام موانع و کارشکنی هایی که دیگران برابرش انجام داده اند، طی نموده اند و متوقف نشدند. اطمینان دارم با همین روحیه در روز فینال، قهرمانی آسیا را به هواداران پرسپولیس و فوتبال ایران هدیه خواهند کرد. من بی صبرانه منتظر بالا بردن جام قهرمانی آسیا توسط سیدجلال حسینی هستم. پرسپولیس و او کاملا استحقاق دریافت این جام را از خود نشان داده اند.

قطبی اضافه کرد: در روز فینال هر بازیکن پرسپولیس یک نفر نخواهد بود، بلکه در طول مسابقه هر یک از آن ها به قدر چند نفر می دود. انرژی مثبت تمام ایرانیان در روز فینال، همراه این سرداران سرخ خواهد بود و قهرمانی لیگ قهرمانان، کم ترین پاداش برای این شیرمردان پرسپولیس است.

او در پایان توضیح داد: صحبتم را خطاب به اعضای تیم پایان می دهم که در فینال هر مقامی که کسب نمایند، برای تمام پرسپولیسی ها، قهرمان واقعی هستند. اگر با دل شیر بجنگند، قهرمان آسیا خواهند شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1536

به "افشین قطبی: پرسپولیس اگر با دل شیر بجنگند، قهرمان آسیا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشین قطبی: پرسپولیس اگر با دل شیر بجنگند، قهرمان آسیا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید