نورشرق: باشگاه هایی که دنبال خارجی ها هستند باید در چارچوب آن اقدام نمایند

به گزارش کد الکترونیک، رئیس کمیته تعیین شرایط فدراسیون فوتبال می گوید که فدراسیون فوتبال برای کاهش بدهی و تعهدات باشگاه ها نزد فیفا پیشنهاد ارائه کرد.

نورشرق: باشگاه هایی که دنبال خارجی ها هستند باید در چارچوب آن اقدام نمایند

به گزارش گروه ورزشی کد الکترونیک، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه آنالیز شرایط پرونده های انضباطی باشگاه های تراکتور تبریز، ماشین سازی، نود ارومیه، ملوان بندرانزلی و گل گهر سیرجان ظهر امروز (یکشنبه، 31 فروردین ماه) با حضور مهدی محمدنبی، دبیرکل فداسیون، محمود شیعی، عضو هیئت رئیسه، مسئولان ذیربط در فدراسیون و مدیران عامل باشگاه های فوق برگزار گشت.

جمشید نورشرق، رئیس کمیته معین شرایط درباره این نشست گفت: این جلسه در پی شرایط آنالیز های اقتصادی باشگاه ها و بدهی های داخلی و خارجی با تدبیر دبیرکل فدراسیون امروز انجام شد. باشگاه های حاضر در این نشست نظرات و پیشنهادات را در جهت تکلیف و حل و فصل اقتصادی ارائه کردند. همچنین از طرف فدراسیون فوتبال نیز مطالب و پیشنهاداتی که منجر به کاهش این تعهدات در مورد سیر نزولی بدهی های اقتصادی نزد فیفا می گردد، نیز ارائه شد.

وی در ادامه بیان نمود: مقرر شد متعاقب این جلسه با هم اندیشی بین باشگاه ها و فدراسیون راهکارهای اجرایی درباره قرارداد تیپ که با نظر فدراسیون فوتبال در آینده ای نزدیک

با لحاظ چارچوب استاندارد حرفه ای و همچنین با رعایت حقوق بین المللی تهیه خواهد شد، به اجرا درآید. بدون تردید این راهکارها بر مبنای سیاست گذاری و تعامل فی مابین خواهد بود.

رئیس کمیته معین شرایط در مورد به کارگیری مربیان و بازیکنان خارجی در باشگاه ها گفت: حاضران نظرات خود در مورد جذب بازیکن و مربی خارجی در باشگاه ها مطرح کردند و به عنوان یک اولویت مقرر شد باشگاه هایی که درصدد جذب بازیکن خارجی هستند، قبل از آغاز فصل آینده و در زمان نقل انتقالات می بایست در چارچوب استانداردهای مجوز صدور لیگ حرفه ای و کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 25 خرداد 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1093

به "نورشرق: باشگاه هایی که دنبال خارجی ها هستند باید در چارچوب آن اقدام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نورشرق: باشگاه هایی که دنبال خارجی ها هستند باید در چارچوب آن اقدام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید