مقاله: آیا باید چاه ارت هم در هنگام ساخت پیش بینی گردد؟

به گزارش کد الکترونیک، در اجرای این چاه باید بعضی نکات را رعایت کرد تا چاه ارت مناسب حاصل گردد و به خوبی کار کند. گاهی یک بی دقتی ساده در اجرای چاه باعث از دست رفتن کل هزینه و ناکارآمدی سیستم چاه ارت می گردد که خود باعث بروز حوادث ناگواری می گردد و این موضوع اصلا خوب نیست.

مقاله: آیا باید چاه ارت هم در هنگام ساخت پیش بینی گردد؟

استفاده از چاه و سیستم ارتینگ اهمیت زیادی دارد. به طور خلاصه اهداف بکارگیری ارت، سیستم ارتینگ یا گراندینگ عبارت است از:

اجرای این نوع چاه یا سیستم ارتینگ هم از اهمیت زیادی برخوردار است و فعالیت درست سیستم ارتینگ مرهون اجرا و پیاده سازی درست آن است. می توان گفت مهم ترین و حساس ترین سیستم اتصال زمین، چاه ارت است و طراحی و اجرای درست آن از اهمیت زیادی برخوردار است و باید به درستی انجام گردد. اجرای چاه بسیار حساس است و فقط افرادی که تجربه و تخصص کافی در این زمینه را دارند می توانند چاه را حفر، نصب و اجرا کنند تا هنگام کار مسئله ای به وجود نیاید.

در این نوع چاه عمقی به طور معمول یک چاه با عمق زیاد حفاری میگردد و سیستم ارتینگ پیاده سازی میشود. البته در این روش باید بتوان در اطراف سایت امکان حفاری چاه با اعماق زیاد را داشته باشیم.

در این نوع چاه سطحی ارت زمانی که ما نمیتوانیم چاه با اعماق وسیع حفاری کنیم کاربرد دارد و معمولا تا عمق 80 سانتیمتر قابل انجام است.

منبع مقاله: آیا باید چاه ارت هم در هنگام ساخت پیش بینی گردد؟

انتشار: 21 آبان 1400 بروزرسانی: 21 آبان 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2001

به "مقاله: آیا باید چاه ارت هم در هنگام ساخت پیش بینی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آیا باید چاه ارت هم در هنگام ساخت پیش بینی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید