مردم همیشه لبخند بر لب تایلند

به گزارش کد الکترونیک، یکی از اصلی‌ترین مزایای همراهی با تور تایلند دیدار با مردمی خونگرم و مهربان است که همیشه لبخند بر لب دارند. در این مقاله شما را بیشتر با این فرهنگ مردم تایلند آشنا خواهیم کرد.

مردم همیشه لبخند بر لب تایلند

طور کلی تایلند دارای یک آب و هوای گرمسیری و مرطوب است. مردم تایلند تقریبا همیشه و در هر موقعیتی لبخند بر لب دارند، به همین دلیل تایلند را به اسم سرزمین لبخند نیز می شناسند. مردم تایلند بسیار میهمان نواز بوده، صبور و اهل مدارا بوده و از رفتارهای تند و توهین آمیز پرهیز می‌کنند و از هر لحظه خود برای شادی استفاده می‌کنند. دست زدن به سر افراد یا اشاره با پا به چیزی، در این کشور بسیار بد شمرده می شود زیرا تایلندی ها سر را مقدس ترین و پا را پست ترین بخش بدن می دانند. کتاب ها از جمله اشیای پر ارزش برای آنها هستند. بنابراین در تور تایلند نباید آنها را روی میز سر داده یا روی زمین قرار داد. فیل ها نیز دارای جایگاه بالایی هستند و مردم تایلند رابطه ای نزدیک با این حیوانات دارند.

پادشاه در نزد مردم از بالاترین جایگاه برخوردار است و از کسانیکه سفر به تور تایلند را انتخاب می کنند انتظار میرود که به پادشاه احترام بگذارید.

سکه ها و اسکناسهای تایلند منقش به تصاویر پادشاه را نباید لگد مال و کثیف کرد و گذاشتن کف پا بر روی سکه ای که روی زمین افتاده بی احترامی بزرگیست. هنگام بازدید از معابد یا کاخ پادشاهی نیز گردشگران باید لباس مناسب و نسبتا پوشیده ای به تن داشته و بدون کفش وارد این آثار باستانی شوند. تایلند کشور بودایی است که در آن تصاویر بودا مقدس شمرده می شوند. مجازات توهین به مقدسات زندان است حتی اگر توریست خارجی مرتکب این عمل شود.

انتشار: 18 دی 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 18

به "مردم همیشه لبخند بر لب تایلند" امتیاز دهید

1 کاربر به "مردم همیشه لبخند بر لب تایلند" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم همیشه لبخند بر لب تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید