کمپین تبلیغاتی شهرهای ایران در ترکیش ایرلاین

به گزارش کد الکترونیک، محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از آغاز کمپین معرفی جاذبه‌های گردشگری پنج شهر کشورمان در ایرلاین ترکیش خبر داد و گفت: این تبلیغات با هدف نشان دادن جاذبه‌های گردشگری ایران و تشویق جذب گردشگران خارجی انجام می‌گردد.

کمپین تبلیغاتی شهرهای ایران در ترکیش ایرلاین

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز چهارشنبه 25 بهمن، در گفت‌و‌گو با کد الکترونیک با اشاره به برنامه‌ریزی‌هایی که از ماه‌های گذشته برای معرفی و تبلیغ جاذبه‌های گردشگری پنج شهر کشورمان در ایرلاین ترکیش از سوی سازمان میراث‌فرهنگی آغاز شده است افزود: خوشبختانه این برنامه‌ریزی‌ها عملی شده و تبلیغات پنج شهر کشورمان در ترکیش آغاز شده است.

او با بیان این‌که بر اساس توافق‌های به عمل آمده با هواپیمایی ترکیش قرار است جاذبه‌های گردشگری، آثار فرهنگی‌تاریخی و زیبایی‌های این پنج شهر کشورمان شامل تبریز، یزد، اهواز، همدان و کرمان در ترکیش انجام شود افزود: در حال حاضر تبلیغات این شهرها در درون هواپیما و در سایت شرکت ترکیش آغاز شده و در مجله شرکت ترکیش نیز به زودی آغاز می‌شود.

محب‌خدایی تبلیغات، معرفی و اطلاع‌رسانی را در جذب گردشگر مهم خواند و گفت: معرفی جاذبه‌های گردشگری در کنار زیرساخت‌هایی که وجود دارد و آثار فرهنگی‌تاریخی و فرهنگ و آداب و رسوم دوست داشتنی ایرانیان و مهمان‌نوازی آن‌ها می‌تواند به جذب هرچه بیشتر گردشگران خارجی کمک کند.

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، به مسافرانی که با ایرلاین ترکیش سفر می‌کنند جایزه سفر به ایران اهدا می‌شود که این مهم نیز یک گام ارزشمند برای افزایش ورود گردشگران خارجی و معرفی هرچه بیشتر جاذبه‌های گردشگری کشورمان است.

محب‌خدایی خاطرنشان کرد: معرفی این پنج شهر به صورت رسمی آغاز شده است و از این پس در تمام پروازهای هواپیمایی ترکیه، این پنج شهر کشورمان تبلیغ می‌شود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 25 بهمن 1396 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 29

به "کمپین تبلیغاتی شهرهای ایران در ترکیش ایرلاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپین تبلیغاتی شهرهای ایران در ترکیش ایرلاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید