زیباترین جاذبه های تایلند

به گزارش کد الکترونیک، تایلند کشوری زیبا در جنوب شرقی آسیا است و یکی از زیباترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید می‌باشد. در این مقاله شما را با زیباترین جاذبه‌های تایلند آشنا خواهیم کرد.

زیباترین جاذبه های تایلند

منطقه زیبای کرابی که در سالهای اخیر به یکی از جذاب ترین سواحل جنوب شرق آسیا تبدیل شده است، در جنوب تایلند و در امتداد ساحل دریای آندامان قرار گرفته و رودخانه کرابی از درون آن می گذرد و به دریا می‌ریزد. در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم به بازدید این جاذبه بروید.

قصر تابستانی بنگ پا این، قصر تابستانی پادشاهان تایلندی بوده است. این مکان باغ های زیبایی دارد و با معماری اروپایی تزیین شده‌اند. قصر تابستانی بنگ پا این، باغ های زیبایی دارد و با معماری اروپایی تزیین شده‌اند.

ویی اینتانون مرتفع ترین کوه تایلند به حساب می آید. ارتفاع آن بین 800 متر تا 2565 متر متغیر بوده که موجب بروز تغییرات آب و هوایی گردیده است. پارک ملی دویی اینتانون در استان چیانگ می تایلند، آبشارها و کوه های فراوان و تنوع زیستی بالایی دارد، دارای غارهای متعدد و شگفت انگیزی نیز است. این منطقه در حقیقت مامنی برای فعالیت ها و مناظر طبیعی متفاوت به شمار می رود. از این مکان به عنوان «سقف تایلند» نیز نام نام داده‌اند. منطقه دویی اینتانون، دارای آبشارها و کوه های فراوان و غارهای متعدد و شگفت انگیزی است.

لوی کراتونگ فستیوالی است که هر ساله در تایلند در شب ماه کامل دوازدهمین ماه قمری برگزار می شود. در این فستیوال مردم بالن های خود را به هوا می فرستند تا بد اقبالی از آنها دور شود و نور فانوس راه درست را در زندگی به آنها نشان دهد.

بازار دمنوین سادواک، بازاری شناور در بانکوک است که مواد غذایی محلی در آن به وفور یافت می شود. در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم بازدید از این جاذبه را در برنامه سفر خود قرار بدهید.

انتشار: 17 دی 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 4

به "زیباترین جاذبه های تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباترین جاذبه های تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید