کاپیتان پرسپولیس از مربی دلخور است؟

به گزارش کد الکترونیک، امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس و یکی از ستاره های این تیم در این فصل، در دیدار تیمش مقابل سپاهان دچار مصدومیت شد و چند دیدار تیمش را از دست داد. امید قبل از دیدار با فولاد در بازی سوپرجام توانست در بخشی از تمرینات گروهی شرکت کند و همین موضوع و البته کمبود بازیکن باعث شد تا کادرفنی پرسپولیس، عالیشاه را در لیست بازی با فولاد قرار دهند. عالیشاه که هنوز به صورت کامل از بند مصدومیت خارج نشده بود، در بازی مقابل فولاد با اصرار یکی از اعضای کادرفنی پرسپولیس وارد ترکیب شد، اما پس از دقایقی به یحیی گل محمدی اشاره کرد نمی تواند بازی را ادامه دهد و در همان مدت کوتاهی که در زمین بود به صورت لنگان لنگان بازی را ادامه داد تا تعیین شود بازی دادن به او اشتباه بزرگی بود.

کاپیتان پرسپولیس از مربی دلخور است؟

گفته می شود عالیشاه از اصرار یکی از دستیاران یحیی برای حضور او در زمین شاکی است و این بازیکن معتقد است با توجه به شرایطی که او داشته نباید در بازی سنگین مقابل فولاد به زمین می رفت. شنیده ها حاکی از این است که کادر فنی پرسپولیس حالا از بازی دادن به این بازیکن در سوپرجام، پشیمان هستند زیرا در آن زمان هم، امید مصدوم بود و حالا یکی، دو هفته از بازی ها را از دست داده است.

همچنین شنیده می شود، بعد از بازی مقابل فولاد، امید عالیشاه ناراحتی و عصبانیتش را در رختکن نشان داد و از اینکه مصدومیتش تشدید شد بسیار ناراحت بود.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 19 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2182

به "کاپیتان پرسپولیس از مربی دلخور است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپیتان پرسپولیس از مربی دلخور است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید