ویروس کرونا روی میز سلامت خانه تو

به گزارش کد الکترونیک، در روز های خاص اسفندماه 98، خانه تو با بخشی ویژه در کنار مردم قرار می گیرد تا ابعاد مختلف این بحران خاص را آنالیز کند.

ویروس کرونا روی میز سلامت خانه تو

جهت دریافت خدمات آلاچیق سیمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه فرهنگی کد الکترونیک، میز سلامت نام آیتم جدیدی است که از روز شنبه 17 اسفند ماه، شیوع کرونا و ابعاد اجتماعی آن را از زاویه نگاه دیگری به تصویر می کشد و هر برنامه به یک موضوع، اختصاص یافته است.

در اولین قسمت از میز سلامت خانه تو، ویروسی خطرناکتر از کرونا، یعنی بحران اخبار جعلی و غیرمعتبر کرونایی و تاثیر آن در سلامت روانی جامعه مورد آنالیز قرار می گیرد.

در این قسمت زهرا شوقی با دکتر مهدی کاشفی فرد مصاحبه خواهد نمود.

در بخش اول برنامه امروز نیزومطابق روال برنامه، فرهاد جم و دکتر صالح قاسمی پنجره جمعیت ایران را خواهند گگردد و پیرامون آن مصاحبه می نمایند.

خانه تو، به تهیه نمایندگی سید محسن مناجاتی و اجرای فرهاد جم و زهرا شوقی، و سردبیری الهام ونکی روز های زوج از ساعت 15 الی 16، با موضوعات جمعیت پایدار و فرزندآوری، سواد اقتصادی و سواد حقوقی، کاری از گروه اجتماعی از شبکه 4 سیما پخش، می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 860

به "ویروس کرونا روی میز سلامت خانه تو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس کرونا روی میز سلامت خانه تو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید