وزارت امنیت ملی آمریکا: روسیه کوشش می نماید رای گیری پستی را تضعیف کند

به گزارش کد الکترونیک، وزارت امنیت ملی آمریکا هشدار داد، روسیه کوشش می نماید تا اعتماد آمریکایی ها به امنیت و اعتبار رای گیری پستی را تضعیف کند.

وزارت امنیت ملی آمریکا: روسیه کوشش می نماید رای گیری پستی را تضعیف کند

دفتر تحلیل و اطلاعات وزارت امنیت کشور آمریکا در بولتنی داخلی که تنها مورد استفاده کارمندانش است، نوشت: روسیه احتمالا به انتقاد از رای گیری پستی و تغییر فرایندهای رای گیری در بحبوحه پاندمی ویروس کرونا به منظور تضعیف اعتماد مردمی به این فرایند رای گیری ادامه می دهد.

در این بولتن همچنین آمده است، در اواسط اوت، رسانه های دولتی روسیه و وبسایت های وابسته انتقادهای گسترده ای را از رای گیری پستی در آمریکا منتشر کردند و مدعی شدند که رای دهندگان فاقد صلاحیت برگه های رای را به دلیل لیست های منسوخ شده رای دهندگان دریافت می نمایند و این مساله باعث می گردد تا تعداد زیادی از برگه های رای شمارش نشوند و در معرض خطر دستکاری قرار بگیرند.

در این بولتن همچنین آمده، از مارس رسانه های روسی همچنین به دنبال تضعیف اعتماد به فرایند رای گیری پستی بوده اند، با این ادعا که آنها فرصت های گسترده ای برای تقلب در رای دهندگان را فراهم می نمایند. روسیه احتمالاً با ترغیب ادعاهای مربوط به فساد سیستم انتخابات ایالات متحده، ناکامی ها و دخالت های خارجی به دنبال تضعیف اعتماد عمومی به انتخابات کشور است.

آدام شف، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفته که این بولتن نگرانی اش را درباره اینکه روسیه به دنبال از بین بردن اعتماد در فرایند انتخابات آمریکاست، اثبات می نماید.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1343

به "وزارت امنیت ملی آمریکا: روسیه کوشش می نماید رای گیری پستی را تضعیف کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت امنیت ملی آمریکا: روسیه کوشش می نماید رای گیری پستی را تضعیف کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید