نکاتی قبل از سفر با تور کشتی کروز

به گزارش کد الکترونیک، سفر با تور کشتی کروز انتخاب بسیار مناسبی برای انهاست که دوست دارند خیلی منظم سفر کنند و همه چیز از قبل مشخص باشد، اما توجه داشته باشید که این نوع از سفر نیاز به توجهاتی دارد که قبل از سفر بهتر است به آنها توجه کنید.

نکاتی قبل از سفر با تور کشتی کروز

اگر اولین بار است که به سفر دریایی با تور کشتی کروز می‌روید باید بدانید به دلیل برخی نا‌آگاهی‌ها دچار مشکل خواهید شد. حال برای اینکه این اشتباهات سفر شما را خراب نکنند، باید نسبت به آن ها اطلاعاتی بدست آورید.

تصمیم قطعی قبل از رزرو

بعد از اینکه تصمیم قطعی در مورد سفر دریایی را گرفتید، حتی می توانید آنلاین نیز رزرو خود را قطعی کنید. برخی کشتی ها اگر تصمیمتان عوض شود، هزینه پرداختی رزرو شما را مسترد می‌کنند. اما برخی این قانون را ندارند پس عاقلانه عمل کنید.

به آب و هوا توجه کنید

در برخی ماه ها ممکن است هزینه کشتی ارزان باشد اما باید دید به چه دلیلی ارزان است. معمولا این مسئله در ماه هایی مشاهده می شود که آب و هوا ثبات چندانی ندارد.پس نسبت به این موضوع آگاه باشید.

بسته بندی در چمدان های بزرگ

این مسئله را همیشه در ذهن داشته باشید که هرچقدر چمدان شما کوچکتر و اثاثیه کمتر باشد، حمل آن آسانتر است و همچنین جاگیر هم نیست.

لوسیون و نرم کننده با خود نیاورید

چه در خطوط لوکس و چه در دیگر خطوط، بسته های بهداشتی که حاوی شامپو و صابون است در اختیار مسافران قرار می گیرد. پس دیگر نیازی به آوردن این قبیل وسایل نیست.

رزرو درطول تعطیلات مدرسه

در طول تعطیلات مدارس کشتی ها شلوغ تر هستند. اگر کودک شما در حال تحصیل نیست و یا کودکی ندارید در این زمان ها اقدام به سفر نکنید. مطمئنا با وجود کودکان شاهد هرج و مرج و سر و صدای آنها خواهید بود که ممکن است برایتان خوشایند نباشد.

حواستان به هزینه ها باشد

همیشه برای انجام هزینه ها در طول سفر برنامه ریزی داشته باشید.باید بدانید وسایلی که برای شارژ یخچال شما آورده می شوید و یا غذاهایی در رستوران کشتی میل می کنید و ....داراری هزینه هستند.

انتشار: 4 فروردین 1397 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 31

به "نکاتی قبل از سفر با تور کشتی کروز" امتیاز دهید

4 کاربر به "نکاتی قبل از سفر با تور کشتی کروز" امتیاز داده اند | امتیاز: 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکاتی قبل از سفر با تور کشتی کروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید