ویزای کانادا: مقامات بهداشت کانادا در صورت تایید واکسن به وسیله این سازمان، تزریق آن را برای بچه ها شروع می نمایند

به گزارش کد الکترونیک، شرکت فایزر روز دوشنبه اعلام نمود که تحقیقاتش نشان می دهد واکسن تولیدی این شرکت برای بچه ها 5 تا 11 سال موثر است و بعلاوه به زودی از ایالات متحده برای این گروه سنی مجوز می گیرد. با این کار یک گام کلیدی برای محافظت از دانش آموزان مدرسه در برابر ویروس کرونا برداشته خواهد شد.

ویزای کانادا: مقامات بهداشت کانادا در صورت تایید واکسن به وسیله این سازمان، تزریق آن را برای بچه ها شروع می نمایند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

کریستینا آنتونیو، مدیر شرکت فایزر در کانادا اظهار کرد: داده ها به صورت فوریتی به اداره بهداشت ارائه خواهد شد. البته وی نگفت که چه زمانی این اطلاعات ارسال می گردد، اما یادآور شد که به محض در دسترس قرار گرفتن داده ها آنها را ارسال خواهد نمود.

بهداشت کانادا می گوید مطالعات متعددی به وسیله سازندگان مختلف واکسن کووید- 19در مورد بچه ها در حال اجرا است، اما هنوز گزارشی برای تأیید واکسن کووید- 19 در بچه ها زیر 12 سال دریافت نشده است.

واکسن ساخته شده به وسیله فایزر و شریک آلمانیش بایون تک در حال حاضر برای افراد بالای 12 سال مورد تائید است.

فایزر دوز پایین تری از واکسن دو دوزی خود را در بیش از 2200 کودکستان و بچه ها سنین دبستان در ایالات متحده و اروپا مورد مطالعه قرار داد. این گزارش می گوید سطح آنتی بادی های فراوری شده در بچه ها برای مقابله با ویروس کرونا به همان میزان نوجوانان و جوانان قوی است.

مقامات استانی کانادا اعلام نموده اند که در صورت تأیید واکسن فایزر برای بچه ها برنامه ریزی خود را برای تزریق آن شروع خواهند کرد.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 31 شهریور 1400 بروزرسانی: 31 شهریور 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1944

به "ویزای کانادا: مقامات بهداشت کانادا در صورت تایید واکسن به وسیله این سازمان، تزریق آن را برای بچه ها شروع می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کانادا: مقامات بهداشت کانادا در صورت تایید واکسن به وسیله این سازمان، تزریق آن را برای بچه ها شروع می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید