ماهینی: سرمربی جدید پرسپولیس احتیاج به حمایت دارد

به گزارش کد الکترونیک، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است سرمربی جدید این تیم هر کسی که باشد احتیاج به حمایت دارد.

ماهینی: سرمربی جدید پرسپولیس احتیاج به حمایت دارد

به گزارش کد الکترونیک و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین ماهینی درباره شرایط خود و تیم برای شروع فصل جدید بازی ها اظهار کرد: خوشخبتانه تمرینات پیش فصل را در موعد مقرر شروع نموده ایم و منتظر معرفی سرمربی جدید هستیم. پرسپولیس بیش از هر چیز به همان عواملی احتیاج دارد که باعث موفقیت هایش در این سال ها شده است. از جمله این عوامل؛ آرامش، اتحاد تیم و حمایت و اعتماد طرفداران بود.

وی ادامه داد: قطعاً دل ما برای برانکو تنگ می گردد ولی فوتبال حرفه ای همین است. او در جای دیگر به دنبال ادامه موفقیت های خود است و ما هم در پرسپولیس. ما چهار سال رویایی و خیلی خوب را داشتیم اما این برای گذشته است. طبیعی است که برای تکرار قهرمانی باید بیشتر از قبل کوشش کنیم و پشت یکدیگر باشیم. به کار و زحمت بیشتری احتیاج داریم و قطعاً آن را انجام خواهیم داد. در طول بازی ها، هر بازی که به سرانجام می رسید چه پیروزی رقم می خورد و چه شکست، در گذشته می ماند و با تمام تمرکز و انرژی سراغ بازی بعدی می رفتیم. فقط تجربه ها را منتقل می کردیم. حالا هم یکسری عوامل بود که باعث موفقیت ما شد. از مهمترین آنها طرفداران و رفتار آنها بود. چهار سال قبل وقتی به مشکل خورده بودیم اگر آن حمایت، همراهی و اعتماد با وجود ناکامی ها نبود، اتفاقات بعدی رقم نمی خورد. پرسپولیس و طرفدارانش راه موفقیت را به همه نشان دادند و خود ما نباید از این موارد غافل بشویم. این درس ها را نباید از یاد ببریم. آن حمایت و اعتماد در کنار اتحاد و کوشش تیم درایت کادر فنی، پشتیبانی باشگاه، حاصلش نتایج عالی و افتخارات فراوان بود. در این چند سال، پرسپولیس بزرگ تر از همه چیز و همه کس بود و این کار تیمی ما بود که برنده و قهرمان شد.

بازیکن پرسپولیس افزود: سرمربی جدید هر کس که باشد به حمایت و اعتماد احتیاج دارد. شرایط سخت همواره وجود دارد ولی با در نظر دریافت این موارد و با یاری هم می توانیم از آنها بگذریم. ما بازیکنان مصمم هستیم از عنوان قهرمانی خودمان دفاع کنیم و روی پشتیبانی همه جانبه طرفداران از بازی اول تا بازی آخر و از سوت شروع هر بازی تا سوت سرانجام آن بازی حساب نموده ایم.

ماهینی درباره شرایط خود هم گفت: دوران سختی بود ولی بالاخره گذشت. مثل همه بچه ها آماده می شوم بار دیگر در زمین مسابقه، تمام وجودم را بگذارم تا شادی طرفداران را ببینیم. سرمربی هم که معرفی گردد، تمرینات وارد فاز تازه ای خواهد شد و برای یک فصل خوب و پرهیجان آماده می شویم. می خواهیم مثل این چند سال اخیر از بازی با پیراهن پرسپولیس و فوتبال در کنار طرفدارانمان لذت ببریم. مثل هر قهرمان دیگری، روزهای سخت و روزهای امتحان هم داریم ولی کوشش و صبر که باشد، حقمان را می گیریم.

انتهای پیغام

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 313

به "ماهینی: سرمربی جدید پرسپولیس احتیاج به حمایت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهینی: سرمربی جدید پرسپولیس احتیاج به حمایت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید