لیست محرمانه استقلال برای فصل آینده

به گزارش کد الکترونیک، اگر چه داریوش شجاعیان دوباره توانایی حضور در میدان را پیدا نموده است، اما به احتمال زیاد خط میانی استقلال دستخوش تغییر خواهد شد و بعید نیست که از میان هافبک های کنونی، چند نفر از آن ها فصل آینده دیگر آبی پوش نباشند.

لیست محرمانه استقلال برای فصل آینده

بسیاری از تیم های لیگ فزونی از هم اکنون مشغول تدارک برای فصل آینده هستند و برخی از آن ها حتی به صورت چراغ خاموش فعالیت در عرصه جابجایی را نیز شروع نموده اند!

به گزارش خبر ورزشی، لیست محرمانه استقلال برای فصل آیندهبه گزارش خبرورزشی، شرایط فصل جاری رقابت های لیگ برتر در حال حاضر کاملاً نامعلوم است. کسی نمی داند مسابقات این فصل خاتمه به خط خاتمه خواهد رسید یا به همین شکل نیمه تمام رها خواهد شد.

البته سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال خواستار ادامه یافتن مسابقات هستند و قرار است ستاد ملی مبارزه با کرونا تا خاتمه هفته جاری تصمیم نهایی خودش را پیرامون این مسئله اعلام کند. به هر حال فوتبال شاید به تعویق بیفتد ولی تعطیل شدنی نیست دقیقاً به همین خاطر بسیاری از تیم های لیگ فزونی از هم اکنون مشغول تدارک برای فصل آینده خودشان بوده و برخی از آن ها حتی به صورت چراغ خاموش فعالیت در عرصه جابجایی را نیز شروع نموده اند! کاملاً بدیهی است که تمام مربیان برای فصل بعدی فهرستی از بازیکنان مورد نظر خودشان و البته نفراتی که باید در لیست مازاد قرار بگیرند، تدوین نموده اند تا اگر قراردادشان را تمدید کردند، بلافاصله سراغ یارگیری بروند.

در همین خصوص اگر چه فعلاً همه چیز در حد حدس و به صورت شفاهی مطرح شده، اما صبح دیروز اطلاعات جالبی پیرامون لیست احتمالی استقلال برای فصل آینده به دستمان رسید.

رقیب برای دروازه بان اصلی

حسین حسینی در برخی از ملاقات های فصل جاری عملکردی لرزان داشت و همین مسئله به استقلال لطمه زد. حسینی گلر خوبی است ولی باید بپذیریم که مربیان در ابتدای فصل با عدم انتخاب یک رقیب مناسب و جذب او به عنوان سنگربان دوم آبی پوشان مرتکب اشتباه شدند، چون این مسئله باعث شد سنگربان استقلال بدون رقیب بماند و دچار تزلزل گردد.

البته ظاهراً فرهاد مجیدی اشتباه مذکور را تکرار نخواهد نمود و خبر های رسیده حکایت از آن دارد که استقلالی ها فصل آینده یک دروازه بان به عنوان رقیب برای حسین حسینی جذب خواهند کرد تا خیال شان از بابت قفس توری راحت گردد.

آرامش در خط دفاعی

آندره آ استراماچونی انصافاً خط دفاعی خوب و ساختار تدافعی مناسبی برای استقلال تدارک دید و فرهاد مجیدی هم آنقدر باهوش بود که چنین ساختاری را بر هم نزند؛ به همین خاطر استقلال در شرایط عادی دغدغه زیادی بابت خط دفاعی تیمش نخواهد داشت.

از قرار معلوم با توجه به بهبودی سیاوش یزدانی و عارف غلامی، آبی ها برای فصل آینده فقط یک مدافع جدید می خرند البته به شرطی که از جمع مدافعان کلیدی کنونی کسی جدا نگردد.

تقویت قلب زمین

اگر چه داریوش شجاعیان دوباره توانایی حضور در میدان را پیدا نموده است، اما به احتمال زیاد خط میانی استقلال دستخوش تغییر خواهد شد و بعید نیست که از میان هافبک های کنونی، چند نفر از آن ها فصل آینده دیگر آبی پوش نباشند.

مجیدی خط هافبک را به چشم قلب تیم خودش نگاه می نماید و برای تقویت قلب استقلال قرار است حداقل دو بازیکن جذب شوند. البته تأکید می کنیم که تمام این موارد به طور شفاهی مطرح شده و چیزی به عنوان درخواست رسمی و مکتوب در اختیار مدیریت قرار نگرفته است.

جانشینی برای لژیونر احتمالی

خط حمله استقلال از همین حالا به دغدغه ای برای طرفداران بدل شده است، چون شایعات فراوانی پیرامون بر هم خوردن زوج مهدی قایدی- شیخ دیاباته بر سر زبان هاست. در این میان خبر های رسیده حکایت از آن دارد که مربیان استقلال (البته اگر خودشان برای فصل آینده ماندگار شوند) به طور جدی دنبال جذب یک مهاجم جوان ششدانگ هستند و همین مسئله شایعه جدایی احتمالی مهدی قایدی و پیوستن او به یک تیم خارجی را تقویت می نماید؛ بازیکنی که زمستان سال گذشته صحبت از حضورش در لیگ ستارگان قطر بود.

سورپرایز پنج نفره

البته بدون شک استقلال هم در فصل جابجایی تحولات قابل ملاحظه ای را تجربه خواهد نمود ولی از قرار معلوم تعداد بازیکنان سرشناسی که جذب می شوند، حداکثر پنج نفر خواهد بود. این نکته را فراموش نکنیم که اجازه یا عدم اجازه برای عقد قرارداد با بازیکنان خارجی می تواند شرایط مذکور را به طور کامل عوض کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1264

به "لیست محرمانه استقلال برای فصل آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست محرمانه استقلال برای فصل آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید