قاتل پس از کشتن پدرزن جسدش را در بتن دفن کرد

به گزارش کد الکترونیک، جوانی که پدر زن خود را به شکل فجیعی کشته و جسدش را در بتن دفن کرده بود به جرم قتل بازداشت شد.

قاتل پس از کشتن پدرزن جسدش را در بتن دفن کرد

به گزارش گروه حوادث کد الکترونیک از میرر، متهم مارکوس ریکتس 24 ساله اهل بیرمنگام انگلیس ، قربانی خود ویلیام اسکاتی 59 ساله را با دهها ضربه چاقو به قتل رسانده است.

این قاتل پس از انجام جنایت هولناک جسد قربانی را در یک بتن سیمانی دفن کرده و در دل جنگل پنهان کرده است تا بتواند از مجازات رهایی یابد . او پس از جنایت از بریتانیا به آمریکا فرار کرده و تلاش کرده تا با دختری جوان زندگی جدیدی را آغاز کند.

در پی همکاری پلیس اسکاتلندیارد با ماموران پلیس اف بی آی متهم شناسایی و به کشورش بازگردانده شد تا به پرونده جنایتش رسیدگی شود.

اطلاعات پلیس اسکاتلندیارد نشان میدهد که با ناپدید شدن قربانی جستجوها برای یافتن وی آغاز شد و در نهایت جسد ویلیام در منطقه جنگلی بدست آمد.

گزارش های موجود نشان می دهد که متهم ادعا کرده که به دلیل رفتارهای بد پدرزنش و تهدیدهایی که او می کرد وی را به قتل رسانده این در حالی است که برادر قربانی اظهار داشت که داماد برادرش جوانی سربه هوا و بی ملاحظه بوده و همواره از او خواسته شده تا برای خود شغلی مناسب تهیه کرده و رفتاری معقول داشته باشد اما او به جای تصحیح رفتارش تصمیم به قتل فجیع پدرزنش گرفته است از این رو اعضای خانواده قربانی خواستار اجرای حکم اعدام برای داماد قاتل شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1590

به "قاتل پس از کشتن پدرزن جسدش را در بتن دفن کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتل پس از کشتن پدرزن جسدش را در بتن دفن کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید