فوتبال دنیا، کی روش: مادریدی ها، ماکلله را فروختند چون برایشان سود مالی نداشت، وقتی رئال به شما پیشنهاد می دهد اول قبول و سپس فکر می کنید!

به گزارش کد الکترونیک، فوتبال دنیا - کارلوس کی روش درباره دوران ناکام خودش در تیم فوتبال رئال مادرید توضیحاتی داد.

فوتبال دنیا، کی روش: مادریدی ها، ماکلله را فروختند چون برایشان سود مالی نداشت، وقتی رئال به شما پیشنهاد می دهد اول قبول و سپس فکر می کنید!

به گزارش کد الکترونیک، کارلوس کی روش در مصاحبه با روزنامه پرتغالی تریبونا اکسپرسو توضیحات مفصلی درباره دلایل دوران ناکامی اش در رئال مادرید داد.

سرمربی تیم ملی کشورمان اظهاراتش را با این جملات آغاز کرد: رئال مادرید برای پروژه بزرگ خودش سراغ من آمد و چون صداقت را در گفتارشان دیدم، شرایط را پذیرفتم. وقتی از رئال مادرید پیشنهاد دریافت می کنید، اول جواب مثبت می دهید و سپس فکر می کنید! آن موقع، رئالی ها بیش تر بازیکن می فروختند، نه اینکه بازیکن بخرند. هدف باشگاه کاهش بدهی ها بود. 6 ستاره در خط میانی و حمله بودند و امثال پاوون در خط دفاعی حضور داشتند. من در بدو ورود 2 بازیکن کلیدی به نام های مک منمن و ماکلله را از دست دادم.

کی روش در ادامه افرود: مورینس بدون اطلاع من به موناکو قرض داده شد و این موضوع را در نهایت فقط از زبان خودش شنیدم. فکر کردم حداقل هنوز ماکلله را دارم و می توانم ایوان الگرا را به مرکز خط دفاعی بفرستم؛ جایی که او خوب کار نموده بود اما کمی بعد ماکلله به چلسی رفت زیرا اگر می ماند، سود مالی برای باشگاه نداشت! بکام می توانست در خط میانی بازی کند. پست بکام، هافبک راست بود اما وقتی به رئال مادرید پیوست، آن پست توسط فیگو پر شده بود.مسائل دیگری هم وجود داشت. مادرید، گابریل میلیتو را خریده بود تا جانشین فرناندو هیرو کند؛ کاپیتانی که 2 روز بعد از قهرمانی در لیگ، بازیکن آزاد اعلام شده بود. میلیتو را خریدم. او بعد از پشت سر گذاشتن تست پزشکی، قرارداد امضا کرد اما بعد از ظهر همه چیز خراب و قرارداد فسخ شد! توصیه کردم لوئیسائو و پپه را بخریم. می توانستیم پپه را با یک و نیم میلیون یورو بخریم اما چند سال بعد رئال برای او 30 میلیون یورو پرداخت!

سرمربی پرتغالی در انتها اضافه نمود: وقتی در رئال بودم، 3 گناه مرگبار صورت گرفت؛ میلیتو، ماکلله و مورینتس. این3 اشتباه به قیمت از دست رفتن کار 3، 4 مربی بعد از من و میلیون ها یورو در راه بازسازی رئال مادرید تمام شد. البته از دوره حضورم در رئال مادرید پشیمان نیستم. من پاسخ مثبت دادم و اگر به گذشته بازگردم، باز هم همین کار را تکرار می کنم. ایده ترکیب بازیکنان بزرگ با بازیکنان جوان در حال پیشرفت، بد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 114

به "فوتبال دنیا، کی روش: مادریدی ها، ماکلله را فروختند چون برایشان سود مالی نداشت، وقتی رئال به شما پیشنهاد می دهد اول قبول و سپس فکر می کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، کی روش: مادریدی ها، ماکلله را فروختند چون برایشان سود مالی نداشت، وقتی رئال به شما پیشنهاد می دهد اول قبول و سپس فکر می کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید