فال روزانه دوشنبه 12 آذر 1397

به گزارش کد الکترونیک، در فال روزانه 12 آذر 1397، سعی بر این است تا به سوالات شما در خصوص پیشامدها، بایدها و نبایدها و... که برای بازدیدکنندگان در خصوص طالع بینی روزانه و پیش بینی های علم نجوم است پاسخ های مناسبی داده گردد.

فال روزانه دوشنبه 12 آذر 1397

فال روزانه دوشنبه 12 آذر 1397

کد الکترونیک | سرویس سرگرمی - اگر شما نیز در روز 12 آذر بجهان آمده اید تولدتان مبارک! از ویژگی های افردای که در این روز بجهان آمده اند می توان به مسئولیت پذیری، با هوش و با استعدا بودن، قابل اطمینان بودن و پشتکاری بالا اشاره نمود. در چند سال گذشته تلاش های بسیاری نموده اید و نتیجه های خوبی نیز دیده اید ولی با این حال سال پیش رو نیز خالی از چالش نخواهد بود. با اینحال در سال جدید هرچقدر که می گذرد شرایط مالی شما بهتر می گردد و فعالیت های مالی که انجام می دهید برایتان منافع زیادی به همراه خواهد داشت.

فروردین

امروز باید از فکر معجزه بیرون بیایید؛ هیچ چیز بی دردسر و راحت بدست نخواهد آمد؛ پس خودتان را برای رویارویی با مسائل و تلاش مضاعف آماده کنید. بنظر می رسد که امروز انگیزه کافی در شما وجود ندارد و شما از این موضوع کلافه هستید؛ همین موضوع کافی است تا شما انرژی لازم را در خود بازیابی کنید و به سمت اهدافتان حرکت کنید. خوشبختانه با کاراکتر انعطاف پذیری موجود در شما، مسائل با سرعت بیشتری حل و فصل می شوند. هیچگاه منتظر نمانید تا شرایط به نفع شما تغییر کند؛ این شما هستید که باید برای رسیدن به اهدافتان تلاش و تلاش کنید.

اردیبهشت

امروز احساس می کنید که فردی مانع پیشرفت تان شده است و در راستا کارها برای شما مشکل سازی می نماید، اما نمی توانید او را پیدا کنید. سعی نکنید همه چیز را تحت کنترل خود در آورید؛ چرا که امروز بخاطر مشغله های زیادی که درگیر آن هستید این کار برای شما میسر نخواهد شد و هر لحظه نظرتان راجع به موضوعات تغییر خواهد نمود. بهتر است امروز به روح و روان خود اهمیت بیشتری دهید و سعی کنید موضوعات پیش آمده آرامش شما را بیشتر از این به هم نریزد. توجه به این موضوع، علاوه بر روان شما، بر روی شرایط خارجی شما نیز تاثیر خواهد گذاشت و اوضاع را به نفع شما تغییر خواهد داد. امروز بعدازظهر به بازار بروید و لباسی که مدت هاست برای خریدش فکر می کنید خریده و به خود هدیه دهید!

خرداد

احساس بلاتکلیفی امروز وجود شما را فرا گرفته است؛ از بد ماجرا شرایط کیهانی موجود نیز این احساسات را شدیدتر نموده و همین موضوع باعث پیچیده تر شدن روابط عاطفی شما شده است. با وجود اینکه شما تغییر پذیر هستید و براحتی خود را با شرایط جدید وفق می دهید ولی امروز توانایی پذیرفتن موضوعات جدید را ندارید؛ شاید علت این موضوع این باشد که بطور دقیق نمی دانید جریان این تغییرات شما را به کدام جهت می برد و این کمی برای شما خوشایند نیست. همواره به ندای درونی خود گوش کنید؛ این صدا بهترین راهنما برای دریافت تصمیمات مهم زندگی شماست. بنابراین در چنین شرایطی که نمی دانید دقیقا چه باید بکنید به صدای قلب خود گوش دهید؛ این صدا با خوشحالی شما در آینده هماهنگ است.

تیر

امروز رویاپردازی شما بیشتر از روزهای دیگر است و مدام به فکر ساختن شرایط جدید و داشتن زندگی متفاوت خواهید بود. متاسفانه باید با این واقعیت کنار بیایید که قسمت عمده ای از این خیالات به واقعیت تبدیل نمی شوند و انتظاری که شما از شرایط موجود دارید، در حد سفر به مریخ رویایی هستند! اما اشتباه نکنید؛ شانس شما برای پیروزیت صفر نیست، بلکه برای رسیدن به رویاهای خود باید به توانایی ها و تلاشی که هم اکنون می کنید نیز توجه داشته باشید. شما می توانید توانایی های خود را بالا ببرید و در رسیدن به هدف تان پیروز باشید، ولی باید در نظر داشته باشید که راستا پیروزیت، اغلب راستای طولانی است. پس به سمت هدف هایتا تلاش کنید.

مرداد

برخلاف سابق، شما حرف های زیادی برای گفتن دارید. تلاش های شما در چند سال گذشته به ثمر نشسته است و حال زمان بهره برداری از آن است؛ از همین جهت به راحتی در جمع های مختلف حاضر می شوید و نظرات خود را بیان می کنید؛ ولی در نظر داشته باشید که حضور در هر جمعی به نفع شما نیست؛ بعضی با اطلاعاتی که از شما کسب می نمایند در جهت تخریب شما اقدام می نمایند و این به نفع شما نخواهد بود. بنابراین مراقب باشید.

شهریور

سردرگمی این روزها شما را کلافه نموده است و می خواهید هر چه زودتر راستا خود را پیدا کنید؛ ولی به قدری سر در گم هستید که تنها با شنیدن یک ایده کوچک از شخصی، خیال انجام آن کار را در ذهن آشفته خود می پرورانید ولی دوباره به سرعت از انجام آن نیز منصرف می شوید. شما رویاهای باورنکردنی و عجیبی در ذهن خود دارید و در حال حاضر در شهر رویایی ساخته شده در ذهن خود زندگی می کنید؛ بهتر است بیشتر از آنکه فکر کنید، در مورد موضوعات مربوط به زندگی و آینده خود آنالیز کنید و بر اساس اطلاعاتی که کسب می کنید، اقدام کنید؛ آینده زیاد از شما دور نیست و هر لحظه به روزهای تصمیم گیری نهایی نزدیک تر خواهید شد؛ بنابراین در این راستا کارهای مثبتی انجام دهید.

مهر

امروز برای شما غرق شدن در افکار و خیالات آسان تر و راحت تر از رویارویی با مسائل است. امروز ذهن شما در خیالات و رویاهای خود غرق است، اما بهتر است هرچه زودتر از این افکار خارج شوید و مرز بین واقعیت و رویا را برای خود معین کنید و بخاطر آورید که شما در جهانی واقعی زندگی می کنید. این خیالپردزای روی احساسات شما نیز تاثیر گذاشته و حدوسطی برای خوبی و بدی قائل نیستید؛ یا چیزها بنظرتان بسیار خوبند و یا آنقدر بد هستند که بدی آن ها جهان را برای شما به آخر می رساند. بنابراین بر احساسات خود تسلط بیشتری داشته باشید و جلوی انرژی منفی که به وجود شما سرازیر شده است را بگیرید.

آبان

امروز خیال بهتر کردن زندگی در شما بیشتر از هر روز دیگری است؛ امروز بقدری نسبت به این موضوع حساس شده اید که می خواهید هر طوری که شده زندگی خود و خانواده یتان را بکلی تغییر دهید. ولی مراقب باشید؛ یک حرکت اشتباه ممکن است شما را از هدف تان چندین سال دور کند. یک بار دیگر اهدافتان را بازبینی کنید و راستا که برای رسیدن به آن در نظر گرفته اید را چک کنید؛ ممکن است راستا خوبی باشد و ممکن است لازم باشد که راستا خود را عوض کنید. پشتکار و جاه طلبی را چاشنی راستا خود کنید؛ شما می توانید به خواسته هایتان برسید؛ این به تلاش شما بستگی دارد.

آذر

امروز احساس می کنید که توانایی و قدرت فکری شما چند برابر شده است و به همین دلیل به همه کارهایی که باید انجام دهید تسلط دارید. پس از این حالت پیش آماده نهایت استفاده را ببرید و از پرداختن به مکالمات و حرف های بی فایده پرهیز کنید. انرژی موجود در شما ارزش زیادی دارد و باید قدر آن را بدانید؛ امرو در انجام کارهایتان با کسانی که خیرخواه شما هستند مشورت کنید و از نظر آنان نیز بهره ببرید، ولی تصمیم نهایی را خودتان بگیرید. امروز بهتر است با فردی که به او علاقه دارید قراری را ترتیب دهید و او را دیدار کنید؛ انرژی مثبت موجود در شما، رابطه شما را تقویت خواهد نمود.

دی

امروز روزی است که پس از مدت ها شما به نقطه عطف جدیدی در زندگی خود رسیده اید و هر تصمیمی که در این چند روز پیش رو بگیرید بطور کلی تاثیر مستقیمی خواهد داشت؛ شرایط کیهانی موجود باعث شده است تا در بعضی از تصمیم گیری های مهم خود دچار تردید شوید و تا جایی که برای تان ممکن است این تصمیم گیری را به تعویق بیاندازید. در واقع مسئولیتی که برای شما پیش خواهد آمد، شما را از روبرو شدن با موضوعات و تصمیم گیری در مورد آن ها محدود نموده است. بر خلاف تصورتان، این محدودیت باعث می گردد تا فرصت های بیشتر و بهتری را به سمت خود جذب کنید. بهتر است بعدازظهر و پس از زمان کار، قدری پیاده روی کنید.

بهمن

امروز یک روز فوق العاده برای شما است؛ این را می توانید از برخورد صمیمی دوستان و اطرافیانتان تشخیص دهید؛ آن ها همجوره حمایت شان را به شما اعلام خواهند کرد. آن ها جنبه های مثبت بیرونی و درونی شما را می بینند و به هر شکی که شده از شما حمایت می نمایند؛ مراقب رفتارهای خارج از عرف خود باشید؛ هر چند این امکان وجود دارد که مطابق شرایط کیهانی موجود کمی رفتارهای عجیبی از شما سر بزند ولی شما با منطق خود بر شرایط مسلط خواهید شد و مسئله ای برای شما پیش نمی آید. امروز حتما با عشق خود قرار دیداری بگذارید و او را با رفتن به یکی از کافی شاپ هایی که در ابتدای رابطه تان به آنجا رفته اید غافلگیر کنید.

اسفند

امروز شما بخوبی به این موضوع واقفید که سخت کوشی های اخیرتان قابل تحسین است و به زودی به اهداف تان خواهید رسید. با این حال در راستا رسیدن به خواسته هایتان دست از تلاش برندارید و بدانید که با موانعی روبرو خواهید شد که اصلا انتظارش را نخواهید داشت. شاید فهمیدن اینکه در بعضی مواقع اشتباه نموده اید برای تان صورت خوشی نداشته باشد و از این بابت حالتان کمی ناخوش گردد، اما خوشبختانه شرایط کیهانی موجود به گونه ای است که شانس شما افزایش یافته و مسائل پیش آمده به زودی رفع می گردد. به یاد داشته باشید که بزرگترین مانع پیروزیت شما ترس از شکست است، پس به خود و احساس درونی تان اعتماد کنید و از ترس های پیش آمده نگرانی نداشته باشید.

منبع: setare.com
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1646

به "فال روزانه دوشنبه 12 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه دوشنبه 12 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید