سناریوهای پیش روی صالیحمیدزیچ و رشد گردش اقتصادی بایرن مونیخ

مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ برای آینده خود دو سناریو پیش رو دارد.

سناریوهای پیش روی صالیحمیدزیچ و رشد گردش اقتصادی بایرن مونیخ

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید.

به گزارش خبرنگاران، باشگاه بایرن مونیخ گفت گردش اقتصادی این باشگاه در سال اقتصادی 19-2018 نسبت به سال گذشته 14.1 درصد رشد داشته است. بر این اساس گردش اقتصادی بایرن از 657 میلیون یورو در فصل 18-2017 به 750.4 میلیون یورو در فصل 19-2018 رسیده است. بایرن مونیخ همچنین اطلاع داد این باشگاه فصل گذشته به سود 52.5 میلیون یورویی رسیده، این در حالی است که فصل پیش از آن به سود 29.5 میلیون یورویی دست یافته بود.

نشریه بیلد آلمان هم اطلاع داد، با تغییر مدیریت در باشگاه بایرن مونیخ که همراه با جدایی اولی هوینس و کارل هاینتس رومنیگه از رأس مدیریت این باشگاه آلمانی خواهد بود، دو سناریو پیش روی حسن صالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ قرار خواهد داشت. یکی از گزینه ها این است که او در همین پست باقی خواهد ماند و قراردادش تا سال 2022 تمدید و حقوقش هم افزایش خواهد یافت. سناریوی دیگر این است که او ارتقای درجه گرفته و به هیئت مدیره باشگاه راه پیدا خواهد نمود و مکس اِربل، مدیر ورزشی تیم فوتبال بوروسیا مونشن گلادباخ جانشین وی در پست مدیر ورزشی بایرن خواهد شد، کسی که اولیور کان (مدیر اجرایی بعدی بایرن مونیخ) علاقه زیادی به وی دارد.

طبق این گزارش، در سال 2017 وقتی که بایرن مونیخ به دنبال استخدام مدیر ورزشی بود، اولی هوینس علاقه زیادی به استخدام مکس اربل داشت اما رومنیگه موافق انتخاب فیلیپ لام برای این پست بود. در نهایت اما هیچیک از گزینه ها انتخاب نشدند و صالیحمیدزیچ به عنوان مدیر ورزشی بایرن مونیخ منصوب شد. حالا اما اولیور کان می تواند رویای هوینس برای استخدام اربل را پس از چند سال محقق کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 8 مهر 1398 شناسه مطلب: 432

به "سناریوهای پیش روی صالیحمیدزیچ و رشد گردش اقتصادی بایرن مونیخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناریوهای پیش روی صالیحمیدزیچ و رشد گردش اقتصادی بایرن مونیخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید