سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس معرفی گشت

به گزارش کد الکترونیک، مطابق قوانین، استعفای آقای انصاری فرد باید در هیات مدیره مطرح و مورد بررسی قرار گیرد و تا به امروز استعفایی از ایشان بدست ما نرسیده است.

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس معرفی گشت

کد الکترونیک- بعد از استعفای انصاری فرد از مدیرعاملی پرسپولیس رییسهیات مدیره این باشگاه به حرف خود عمل کرد و سریعا جانشین او را که البته خودش بود معرفی کرد. رسول پناه رئیس هیات مدیره پرسپولیس در این باره به پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش گفت: در مدت مسئولیت آقای انصاری فرد تعهدات مالی زیادی ایجاد شده و منتظر هستیم ایشان با حضور در جلسه هیات مدیره درباره عملکرد چند ماهه و میزان تعهدات مالی و سایر موارد مربوط به مسئولیت خودش توضیح دهد.

وی ادامه داد : مطابق قوانین، استعفای آقای انصاری فرد باید در هیات مدیره مطرح و مورد بررسی قرار گیرد و تا به امروز استعفایی از ایشان بدست ما نرسیده است.

رسول پناه رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت: در زمان مسئولیت آقای انصاری فرد تعهدات مالی گسترده ای برای پرسپولیس ایجاد شده و چک های زیادی تحت عنوان هزینه های باشگاه خرج شده و الان با بدهی به روز روبرو هستیم و منتظریم آقای انصاری فرد در جلسه هیات مدیره درباره این موارد و تعهدات جدید برای پرسپولیس توضیح دهد.

وی در پایان گفت : با تصمیم هیات مدیره تا زمان معین شرایط مدیر عامل، سرپرست باشگاه پرسپولیس هستم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 989

به "سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس معرفی گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس معرفی گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید