دلیل اعتراض پرسپولیس به تغییر ساعت بازی این تیم با سپیدرود تعیین شد

به گزارش کد الکترونیک، باشگاه پرسپولیس همچنان در کوشش است بازی این تیم با سپیدرود رشت در همان زمان قبلی برگزار گردد.

دلیل اعتراض پرسپولیس به تغییر ساعت بازی این تیم با سپیدرود تعیین شد

به گزارش خبرنگار ورزشی کد الکترونیک، پندار خمارلو در حاشیه نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس - سپیدرود درباره دلیل اعتراض تیم میزبان به تغییر زمان این مسابقه گفت: در جلسه هماهنگی این بازی به ما اطلاع دادند که بازی 45 دقیقه دیرتر برگزار خواهد شد، درحالی که انتظار ما این بوده و هست که چند روز قبل از بازی این موضوع را به ما اطلاع دهند تا بتوانیم سرمربی تیم را در جریان آن قرار دهیم. به ما گفتند این خواسته صداوسیما بوده است! مگر صداوسیما برای فوتبال تصمیم می گیرد؟! اگر واقعاً این طور است از سازمان لیگ جای سؤال دارد، صداوسیمایی که حق پخش را به باشگاه ها پرداخت نمی کند این چنین قدرت دارد که زمان بازی را تغییر دهد؟!

وی اضافه کرد: این کار یعنی بی احترامی به باشگاه ها و میلیون ها طرفدار. فکر می کنم در مورد فوتبال باید فوتبالی ها تصمیم بگیرند نه خارج از این مجموعه. به هرحال ما به تغییر زمان بازی به طور جدی اعتراض کردیم، ضمن اینکه نه تیم میهمان و نه تمام عوامل برگزاری مسابقه موافق این تغییر ایجاد گردیده نبودند. از این رو همه ما صورتجلسه هماهنگی بازی را امضا کردیم و به طور جدی مخالف تغییر زمان مسابقه بودیم و می خواهیم بازی در همان زمان 18:45 برگزار گردد.

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس در واکنش به اینکه چرا باشگاه پرسپولیس خیلی جدی تر با این مسئله برخورد نمی کند، گفت: جدی تر از این نمی گردد. ما که نمی توانیم اعلام کنیم، نمی خواهیم بازی کنیم. حرف ما این است که سازمان لیگ نهایت همکاری را با پرسپولیس داشته باشد. ما در همه موارد با سازمان لیگ، تیم ملی و ... نهایت همکاری را داشته ایم. برای همین بازی با الدحیل، برانکو به خاطر اینکه مردم بتوانند در مراسم های عزاداری شرکت نمایند، پذیرفت بازی یک روز زودتر برگزار گردد و حتی او خواست بازی با الدحیل 45 دقیقه دیرتر برگزار گردد که ما وقتی گفتیم مردم می خواهند در مراسم عزاداری شرکت نمایند او با احترام به عقاید مردم این موضوع را پذیرفت. حرف ما این است؛ چرا باید 24 ساعت قبل از بازی به ما اعلام نمایند زمان آن تغییر نموده است؟! این کار اصلاً حرفه ای نیست. ضمن اینکه طرفداران ما فردا می خواهند در مراسم عزاداری شرکت نمایند و طبیعی است اگر بازی زودتر برگزار گردد، آنها به مراسم عزاداری خواهند رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 97

به "دلیل اعتراض پرسپولیس به تغییر ساعت بازی این تیم با سپیدرود تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل اعتراض پرسپولیس به تغییر ساعت بازی این تیم با سپیدرود تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید