در جلسه گرشاسبی با کاپیتان های پرسپولیس چه گذشت؟

به گزارش کد الکترونیک، اتفاقات پر سر وصدای هفته گذشته بین مدافع سرخپوشان و رئیس کانون هواداران پرسپولیس سبب شد تا سرپرست باشگاه وارد این ماجرا شود و قائله را ختم به خیر کند.

در جلسه گرشاسبی با کاپیتان های پرسپولیس چه گذشت؟

حمیدرضا گرشاسبی بعدازظهر یکشنبه با حضور در محل تمرین پرسپولیس با سید جلال حسینی و حسین ماهینی جلسه ای را برگزار کرد و از آنها به خاطر ایجاد تنش گله کرد. وی زمانی به تمرین پرسپولیس رسید که درگیری بین چند بوقچی و هواداران حاضر در تمرین به اتمام رسیده بود.

حسین ماهینی در جلسه کوتاهی که با گرشاسبی داشت دلایل مصاحبه خود علیه رئیس کانون هواداران پرسپولیس را اعلام کرد و صحبت هایش را قصد داشت با دلیل و مدرک های مختلفی هم به اثبات برساند. اما گرشاسبی از او خواست با توجه به شرایط فعلی باشگاه دلیلی نداشت موضع گیری خود را رسانه ای کند.

ماهینی که بر سر مواضع پیشین خود در خصوص برخی رفتار بوقچی های پرسپولیس اصرار داشت هنوز حاضر نشده است با آنها جلسه ای را برگزار کند و به گرشاسبی هم اعلام کرده است باید تکلیف این موضوع بطور کامل مشخص شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در این نشست به کاپیتان های تیم قول داده است هرچه سریعتر پیگیر موضوعات مطرح شده باشد تا خیال حسینی و ماهینی هم راحت باشد. حسینی هم با دعوت ماهینی به آرامش از گرشاسبی خواست تا در شرایط موجود مشکلات پرسپولیس را از قبیل مسائل مالی و حاشیه هایی که اطرافیان باشگاه می سازند حل کند.

قرار است جلسه گرشاسبی با کاپیتان های سرخپوشان در هفته آینده نیز برگزار شود تا مشکل آنها با بوقچی های پرسپولیس را پیگیر شوند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 24 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 47

به "در جلسه گرشاسبی با کاپیتان های پرسپولیس چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جلسه گرشاسبی با کاپیتان های پرسپولیس چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید