توافق بی سر و صدای پرسپولیس و براندائو؛ جونیور این هفته فسخ می کند

به گزارش کد الکترونیک، پرسپولیسی ها به جونیور گفته اند تو دیگر در تفکر کالدرون جایی نداری و بهتر است زودتر به فکر یک تیم جدید باشی... آن ها با مدیربرنامه جونیور هم به توافق رسیدند.

توافق بی سر و صدای پرسپولیس و براندائو؛ جونیور این هفته فسخ می کند

پرسپولیسی ها به جونیور گفته اند تو دیگر در تفکر کالدرون جایی نداری و بهتر است زودتر به فکر یک تیم جدید باشی... آنها با مدیربرنامه جونیور هم در این خصوص به توافق رسیده اند.

به گزارش خبرورزشی، بعد از حرف های تند سرمربی پرسپولیس علیه جونیور براندائو معلوم بود این بازیکن برزیلی دیگر جایی در پرسپولیس نخواهد داشت.

انصاری فرد هم به صورت خصوصی گفته بوده نیم فصل با جونیور فسخ می کند، اما حالا خبر می رسد پرسپولیس و جونیور در تعطیلات جدید لیگ برتر با هم به توافق رسیدند همین حالا قرارداد را فسخ کنند. گویا جونیور که می داند دیگر شانس بازی کردن در پرسپولیس را ندارد، راضی شده فقط حقوق ماهانه اش را بگیرد و بدون دریافت غرامت از پرسپولیس جدا شود.

پرسپولیسی ها به جونیور گفته اند تو دیگر در تفکر کالدرون جایی نداری و بهتر است زودتر به فکر یک تیم جدید باشی... آن ها با مدیربرنامه جونیور هم به توافق رسیدند. با این حساب تا سرانجام همین هفته قرارداد جونیور براندئو فسخ می شود و او طی روز های آینده از ایران می رود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 695

به "توافق بی سر و صدای پرسپولیس و براندائو؛ جونیور این هفته فسخ می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق بی سر و صدای پرسپولیس و براندائو؛ جونیور این هفته فسخ می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید