تدوین آیین نامه جدید پاداش مدال آوران، وزارت ورزش به دنبال ایجاد انگیزه در قهرمانان است؟

به گزارش کد الکترونیک، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان از تدوین آیین نامه جدید برای پاداش مدال آوران و قهرمانان اطلاع داد.

تدوین آیین نامه جدید پاداش مدال آوران، وزارت ورزش به دنبال ایجاد انگیزه در قهرمانان است؟

به گزارش کد الکترونیک، یکی از مسائلی که طی روزهای اخیر بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته، نحوه پرداخت پاداش مدال آوران در بازی های پاراآسیایی و همچنین آسیایی 2018 اندونزی است. در بازی های پاراآسیایی چهره هایی همچون شاهین ایزدیار، ساره جوانمردی و... موفق به کسب بیش از یک مدال شدند و همین مسئله این سؤال را به وجود آورد که؛ قرار است چه پاداشی برای مدال آوری های آنها داده گردد؟

سید محمدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کد الکترونیک، دراین خصوص گفت: اولاً باید بگویم که آیین نامه جدید مربوط به پرداخت پاداش قهرمانان و مدال آوران در حال تدوین است که باید به تأیید وزیر ورزش و جوانان برسد. ما در این باره جلسات متعددی را داشته ایم که فکر می کنم کار این آیین نامه تا 10 روز آینده به سرانجام برسد.

وی درباره کسانی که چند مدال کسب نموده اند، گفت: آنچه در آیین نامه قبلی وجود داشت، این بود که پاداش بهترین مدال به صورت کامل داده گردد و برای سایر مدال ها نیز 10 درصد پاداش تعلق بگیرد. البته گاهی اوقات پیش می آمد که پاداش مدال های بعدی بیشتر هم باشد. حالا ما در آیین نامه جدید به دنبال اتخاذ تصمیمی هستیم که حتماً ورزشکار در آن بیشتر در نظر گرفته می گردد. ما صرفاً به خاطر ورزش و ورزشکاران اینجا هستیم تا با تصمیمات خودمان به آنها انگیزه بدهیم. در این موضوع هم هدف آن است که ایجاد انگیزه کنیم.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان گفت: پاداشی که وزارت ورزش مشخص می نماید، نسبت به پاداش بیشتر کشورها بهتر است، در واقع ما پاداش ضعیفی را در نظر نمی گیریم و همان طور که گفتم، به دنبال ایجاد انگیزه در ورزشکاران هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 120

به "تدوین آیین نامه جدید پاداش مدال آوران، وزارت ورزش به دنبال ایجاد انگیزه در قهرمانان است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین آیین نامه جدید پاداش مدال آوران، وزارت ورزش به دنبال ایجاد انگیزه در قهرمانان است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید