برنامه های تیم ملی فوتسال بانوان تشریح شد

به گزارش خبرنگاران، شهناز کمک گفت: اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال روز گذشته به سرانجام رسید و در مدت 3 روزه بازیکنان تمرینات تکنیکی وتاکتیکی را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند. در این اردو بازیکنان با تجربه و بازیکنانی جوان در کنار یکدیگر حضور داشته و تمرینات خود را با انگیزه بالا پشت سر گذاشتند.

برنامه های تیم ملی فوتسال بانوان تشریح شد

از وبلاگ هم نفس دیدن فرمایید.

وی ادامه داد: تا سرانجام سال 4 مرحله اردوی تدارکاتی برگزار می گردد و بازی محبت آمیز با تیم ملی فوتسال روسیه نیز پیش رویمان است که این دو ملاقات در روزهای ابتدایی اسفند ماه برگزار خواهد شد. برگزاری ملاقات تدارکاتی برابر روسیه باعث می گردد تا عیار تیم تعیین گردد.

کمک در ادامه اعلام کرد: سال آینده نیز تورنمنت چهارجانبه فوتسال در روسیه را خواهیم داشت و تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در سومین دوره از رقابتهای قهرمانی اسیا پیگیری می کنیم. کسب عنوان نخست برای سومین بار کار آسانی نیست و راه دشواری را برای کسب عنوان قهرمانی در پیش داریم اما بازیکنان و کادر تیم تمام کوشش خود را به کار خواهند گرفت تا بار دیگر پیروز شویم.

وی در سرانجام گفت: تمام بازیهای لیگ را زیر نظر داشته و مرتبا بازیکنان را ارزیابی می کنم. درب تیم های ملی به روی تمامی بازیکنان باز است و هر بازیکنی که شایسته باشد و عملکرد فوق العاده ای داشته باشد بدون شک به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 بهمن 1398 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 747

به "برنامه های تیم ملی فوتسال بانوان تشریح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های تیم ملی فوتسال بانوان تشریح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید