انتقاد شهردار لندن از مورینیو: به شیوع کرونا یاری کردی!

به گزارش کد الکترونیک، شهردار پایتخت انگلیس از اقدام اخیر سرمربی تیم فوتبال تاتنهام برای تمرین دادن سه بازیکنش در یکی از فضاهای سبز این شهر انتقاد کرد.

انتقاد شهردار لندن از مورینیو: به شیوع کرونا یاری کردی!

به گزارش کد الکترونیک، با وجود عذرخواهی ژوزه مورینیو بابت نقض مقررات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی در انگلیس، شهردار لندن از کنار اشتباه این مرد پرتغالی نگذشت و او را به خاطر حرکتی که انجام داد سرزنش کرد.

مورینیو دو روز پیش در حال تمرین دادن سه بازیکنش، از جمله تانگوی اندومبله در یکی از فضاهای سبز شهر لندن رؤیت شد آن هم در شرایطی که فاصله او با این بازیکنان کمتر از 2 متر بود، فاصله ای که طبق مقررات فاصله گذاری اجتماعی در انگلیس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید میان تمام افراد (به استثنای اعضای یک خانواده رعایت گردد. مورینیو ساعاتی بعد از انتشار این خبر عذرخواهی کرد.

با این حال صادق خان شهردار لندن در یک برنامه زنده تلویزیونی آقای خاص را شرمسار کرد و بعد از او هم کاترین وست، یکی از نمایندگان مجلس در لندن از سرمربی پرتغالی ایراد گرفت.

صادق خان گفت: افراد زیادی به اهالی دنیای فوتبال به چشم یک الگو نگاه می نمایند و به همین دلیل وقتی آنها می بینند که توصیه حیاتی دولت برای ماندن در خانه به این آشکاری نادیده گرفته می گردد، خودمان ضرر می کنیم. مردم و به خصوص بچه هایی که هوادار تاتنهام هستند این صحنه را می بینند و با خودشان می گویند اگر شرایط برای بازیکنان تاتنهام بی خطر است، پس ما را هم خطری تهدید نمی کند. با این کار شما بدون اینکه خودتان متوجه باشید، به شیوع ویروس در شهر یاری نموده اید.

شهردار لندن ادامه داد: از خودتان بپرسید که آیا کاری که من دارم انجام می دهم واقعاً لازم است و می بینید که جوابش منفی است.

مورینیو تنها عضو باشگاه تاتنهام نبوده که به خاطر نادیده دریافت مقررات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی برای مهار کرونا مورد انتقاد واقع شده چرا که فیلمی منتشر شده که دو بازیکن او داوینسون سانچس و رایان سسنیون را در حال شانه به شانه دویدن نشان می دهد. دفاع راست تاتنهام سرژ اوریر هم فیلمی از خودش در اینستاگرام منتشر نموده که او را در حال نرمش در کنار یک فرد دیگر بدون رعایت فاصله ایمنی لازم نشان می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 12 خرداد 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1066

به "انتقاد شهردار لندن از مورینیو: به شیوع کرونا یاری کردی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شهردار لندن از مورینیو: به شیوع کرونا یاری کردی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید