الکساندر دیوکوف رئیس فدراسیون فوتبال روسیه شد

به گزارش کد الکترونیک، الکساندر دیوکوف، رئیس هیئت مدیره شرکت گازپروم روسیه و باشگاه زنیت سن پترزبورگ به ریاست فدراسیون فوتبال این کشور رسید.

الکساندر دیوکوف رئیس فدراسیون فوتبال روسیه شد

به گزارش کد الکترونیک، ظهر امروز (آدینه) با حمایت کامل 63 عضو فدراسیون فوتبال روسیه در مسکو الکساندر دیوکوف به عنوان رئیس جدید این نهاد انتخاب شد. او تنها نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال روسیه بود.

پیش از شروع مراسم انتخاب رئیس جدید فدراسیون فوتبال روسیه، اولگا گولودتس، معاون نخست وزیر و پاول کولوبکوف، وزیر ورزش روسیه در سخنانی از نامزدی الکساندر دیوکوف حمایت کردند.

رئیس جدید فدراسیون فوتبال روسیه پس از انتها مراسم انتخابات گفت: از حمایت و اعتماد اعضای فدراسیون فوتبال روسیه قدردانی می کنم. حضور در این سمت فقط یک افتخار بزرگ نیست و یک مسئولیت بزرگ نیز محسوب می گردد. چالش های پیچیده ای پیش رو داریم که باید در قالب کار تیمی حل شوند. من به قدرت فدراسیون فوتبال روسیه برای حل مشکل ها و اجرای طرح های جدید ایمان دارم.

الکساندر دیوکوف پیش از شروع مراسم انتخاب رئیس جدید فدراسیون فوتبال روسیه اعلام نموده بود در صورت احراز این سمت از مسئولیت خود در تیم زنیت سن پترزبورگ استعفا می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 226

به "الکساندر دیوکوف رئیس فدراسیون فوتبال روسیه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکساندر دیوکوف رئیس فدراسیون فوتبال روسیه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید