اصلاحات نو آزمون استخدامی اعلام شد

به گزارش کد الکترونیک، سازمان سنجش آموزش کشور اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را گفت.

اصلاحات نو آزمون استخدامی اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه کد الکترونیک، سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400 را گفت.

بر اساس این گزارش، در این اطلاعیه آمده است: پیرو انتشار اطلاعیه های 22/03/1400، 24/03/1400 و 26/03/1400 با توجه به اعلام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر اعلام اصلاحات ذیل در دفترچه راهنما، به اطلاع متقاضیان این آزمون می رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (27/03/1400) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز شنبه مورخ 29/03/1400 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند؛ لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناًً باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

اصلاحات مربوط به شغل محل های دفترچه راهنما:

اصلاحیه مربوط به دانشگاه صنعتی امیرکبیر:

رشته تحصیلی علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش مدیریت اطلاعات (کد 34384) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10841) (شغل کارشناس برنامه ریزی 1) اضافه می گردد.

- رشته تحصیلی مهندسی فناوری اطلاعات تمامی گرایش ها (کد 31766) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10845) (شغل کارشناس شبکه) اضافه می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1865

به "اصلاحات نو آزمون استخدامی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاحات نو آزمون استخدامی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید