ارتش پیروز تر از همیشه در حال اجرای مأموریت ها است

به گزارش کد الکترونیک، سرلشکر باقری گفت: ارتش با انسجام، سازماندهی مناسب و آمادگی کامل، شجاعانه و پیروز تر از همیشه در حال اجرای مأموریت ها است.

ارتش پیروز تر از همیشه در حال اجرای مأموریت ها است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری کد الکترونیک، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در حاشیه دیدار با فرمانده کل ارتش در جمع کد الکترونیک با تبریک روز ارتش اظهار کرد: بیست و نهم فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و روز حماسه آفرینی ها و فداکاری های نیروی زمینی قهرمان و یادگار امام راحل بزرگوار است که این روز را برای حضور ارتش در میان مردم و رژه در میان مردم تعیین کردند.

او اضافه نمود: هر ساله رژه باشکوه ارتش جمهوری اسلامی ایران در کشور برگزار می شد اما امسال به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری این مراسم نبوده و به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی، رژه به شکل دیگری تحت عنوان رژه خدمت به منظور رفع آلودگی از بخش های اعظمی در کشور به نمایش گذاشته خواهد شد.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با انسجام، سازماندهی مناسب، پا در رکابی و آمادگی کامل و تحرک بالا، شجاعانه و پیروز تر از همیشه در حال انجامی مأموریت ها است و امروزه در دفاع از مرز های زمینی، هوایی و دریایی کشور کاملا آماده و پیروز در حال انجام وظیفه است.

سرلشکر باقری شرح داد: ارتش علاوه بر حفظ آمادگی های رزمی و دفاعی بدون اینکه خللی در مأموریت های ذاتی به وجود آید، به طور کامل و مطلوب و با تمام توان به کمک ملت شریف کشورمان آمده و در دفاع از سلامت و بهداشت مردم از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

او گفت: عزیزان ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران، چه در مسئله رفع آلودگی از معابر و شهر ها و مناطق آلوده چه در مسئله کنترل تردد در جاده ها در دوره محدودیت رفت و آمد ها و چه در مسئله مداوای بیماران در بیمارستان های ارتش که بیش از 30 بیمارستان ارتش در این مأموریت سهیم بودند و سهیم هستند و بیمار پذیرفتند و بیمار دارند، مانند همه عزیزان ما در بخش سلامت کشور که مشغول کار شبانه روزی اند در حال انجامی مأموریت هستند.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح اضافه نمود: در بسکمک از پادگان ها و شهرک های مسکونی ارتش، کارکنان و خانواده های آنها به شکل های مختلف اعم از تولید لوازم بهداشتی و درمانی به صورت خودجوش و داوطلبانه در حال خدمت و فعالیت هستند که جای قدردانی دارد.

سرلشکر باقری با بیان اینکه باید خداوند را به خاطر چنین ارتش فداکار و مردمی شاکر بود، گفت: امیدواریم در سال 99 که سال جهش تولید است، به فضل الهی شاهد جهش توفیقات بخش دفاعی و نیرو های مسلح کشورمان باشیم و ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز بیش از گذشته و بهتر از گذشته در همه زمینه ها درخشش و پیروزیت داشته باشد.

4079/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 20 خرداد 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1084

به "ارتش پیروز تر از همیشه در حال اجرای مأموریت ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش پیروز تر از همیشه در حال اجرای مأموریت ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید